Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiaknál alakul ki kötődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál alakul ki kötődés szex után?

Figyelt kérdés

Úgy olvasom, nőknél jobban, de kíváncsi lennék, hogy van-e itt olyan, akik jobban kezdtek kötődni szex után, vagy akkor alakult ki.

Szóval, hogy adott -e az első együttlét olyan élményt, hogy elmélyített valamit köztetek.


2021. ápr. 30. 16:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Férfiaknál ez jóval ritkább, de előfordul azért.
2021. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Itt is felesleges általánosítani, vagy igen, vagy nem.
2021. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Jó, feltételezve, hogy kölcsönösen megvan a kémia. Nem egy olyan nő, akit fél napja ismer. Megvan az ismeretség, körbetáncolták már egymást és jó ideje vágytak szexre egymással.
2021. ápr. 30. 16:53
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Érzéketlenek! Semmi nem alakul ki bennük.
2021. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

#3: Most akkor a kérdés általánosságban szól a férfiakról vagy egy konkrét esetre vagy kíváncsi? Mert, elég különböző dolog a kettő. Általánosságban leírhatjuk a tapasztalatainkat, de a konkrét esetre ez nem fog vonatkozni, mert nem ismerjük.


#4: Beszélj légyszi, a saját nevedben.

2021. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem érzéketlenek a férfiak :) Én szeretem őket.

Hát hogy most konkrét-e vagy sem, mindegy.

Csak fel akartam vázolni, hogy nem egy szimpla légyott, hanem, már kedvelik egymást és erős vonzalom van.


Hátha volt ilyen szituációban férfi itt és miért ne lett volna . És meg is írja , hogy mi volt


Úgy fogalmazok akkor hogy volt-e valamilyen erősebb hatással rátok, hogyha az a nő akire vágytatok egy ideje, végre együtt volt veletek

2021. ápr. 30. 17:08
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

Én például mindig szex után érzek nagyobb kötöttséget a másik irányában, sokkal jobban beleszeretek a másikba.

Alapvetően a szex ezt a célt szolgálja, kötelékkialakítást, csak sokszor túlpörgetik a fiatalok és kiég bennük ez. Szex során rengeteg hormon önti el az agyat, köztük az oxitocin a kötődésért felel (de szülésnél is rengeteg oxitocin szabadul fel, így alakul ki kötődés anya-gyerek között).

Amikor a fiatalok sokat váltanak partnert buliból a hormon lövés miatt, újdonság varázsa stb miatt akkor az agyuk egy idő után hozzászokik és más kevésbé fogja értékelni.

Az egész statisztika és biológia.


Ha konkrétan a te esetedre szeretnéd a választ, kérdés, hogy a partnerjelöltednek milyen a múltja, hány partnere volt, hogy lett vége a kapcsolatoknak, hogy áll a szexualitáshoz. (de persze hazudhat is az ember csak hogy ágyba vigye a másikat, ilyet is hallottam már...) Erről szól az ismerkedés, hogy feltérképezzük a másikat:)

2021. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem mondanam, hogy szerelem, de mindenkeppen az egyik elso komoly lepes a kapcsolat iranyaba. Vizvalaszto, addig afele akar lehetne belole tobb is, utana pedig bennem is megfogalmazodik, hogy ez mar tobb, mint kapcsolat es elkezdem tervezni a tovabbiakat.
2021. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Nagydumás, de csak a szája nagy, mert egyébként egy kennyére kenhető ember :) Elég érzékeny típus

2021. ápr. 30. 18:17
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a kérdés hogy szex után alakul-e ki a kötődés, hanem hogy szex előtt volt-e kötődés igazán? Akinek nem, azzal te szexelhetsz a Holdon is egy rakéta tetején, akkor sem fog benne kötődés kialakulni. Max további szexért úgy tesz mintha..
2021. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!