Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha messengeren fent van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha messengeren fent van a csaj de mikor írok neki nem szurkul be a pipa az üzenet mellett, az azért van mert nemitasba tett?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért azért van mert ha fent lesz akk kapja meg! Azt ha nemitas a tesz azt nem látod!
2021. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
De igen, én úgy tudom a némításnál ezt csinálja valóban.
2021. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azóta mar lajkolt egy képet, es volt fent tobbszor is, egyszer se sotetult be a pipa...
2021. máj. 1. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor is fehér pipát mutat és nem szürke pipát, ha nem használ messenger alkalmazást a telóján, azaz csak sima böngészőből nyitja meg a facebookot, így nem jön neki a telójára értesítés az üzenetekről.


Némítani csak nagyritkán szoktak, általában csak nem reagálnak vissza az üzenetre, vagy pedig ténylegesen tiltanak.

2021. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pl több embert is némítottam. Az oka az, hogy volt egy férfi az életemben, aki fontos volt, tőle vártam üzenetet, és nem szerettem, ha más üzenete miatt is jelez, ezért állítottam be olyan haveroknál a némítást, akik sűrűn írtak, és annyira nem volt fontos amit küldeni szoktak.
2021. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A némítás csak a hangokat és a felugró jelzéseket érinti. Amire te gondolsz, az a figyelemen kívül hagyás. Ott nem látod, ha elolvasta/kézbesítette, csak elküldött, amíg nem ír vissza.
2021. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6os, én ilyet csináltam valakivel, hogy némítottam, és leírta, hogy N szürkül be a pipa. Mondjuk ez 2 éve volt kb, szóval azóta változhatott a dolog, de ha nem, akkor sima némításnál is ezt látja a másik.
2021. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*nem szürkül be
2021. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És a némítás addig tart, amig az érintettnek nem írunk vissza, vagy elmúlik magától is?
2021. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!