Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a szándéka velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a szándéka velem?

Figyelt kérdés
Az új munkahelyemen az egyik kollégám azonnal szimpatizált velem. Megkérdezte hogy van-e valakim és mikor megtudta, hogy nincs, szexuális jellegű utalásokat tett irányomban. Például ha lehajoltam akkor mondta hogy jó a látkép, később mondta hogy tetszik neki az egyik testhez álló felsőm. Amikor kocsival vitt, akkor nézte a melleim, és mondta hogy lát valamit amit sajnos nem érezhet. Többször viccelődik a dugással is. Mindig úgy szervezi hogy együtt legyünk beosztva. Elkérte a telefonszámon és cseten is rám szokott írogatni. Mindig nagyon segítőkész, felajánlja, hogy elvisz ide-oda, minden reggel megkérdi hogy vagyok. Amikor ki akartam szállni a kocsiból és egymásra néztünk, akkor kérdezte, hogy csak ennyi?. Elhívott hotdogozni is. Egyik nap csak azért jött be dolgozni, hogy velem legyen. Nagyon sokat nevetünk együtt és mindig próbál nekem bókolni. Egyik este 3 órán át hívásozott velem. Eleinte egyértelmű volt hogy szerintem nem vagyok neki közömbös, viszont facebookon megdöbbenve láttam hogy 4 éve kapcsolatban van és rengeteg közös képe van a barátnőjével. Akkor most ő mit szeretne tőlem?

2021. máj. 3. 20:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű? Le akar feküdni veled.
2021. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Dugni. Hány éves vagy? 12?
2021. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

De barátnője van

És csak 1 dugásért mi ez a sok erőfeszítés? Miért hívogat el helyekre érdeklődik napi szinten?

2021. máj. 3. 20:03
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, nem ismered a férfiakat? Rengeteg leszarja, hogy ott a barátnője. Attól mindenkit meg akarnak dugni.
2021. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kétszer is meghágna. Vagy háromszor.
2021. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Már lassan másfél hónapja tart ez a dolog...és nem tudom hova tenni
2021. máj. 3. 20:07
 7/42 anonim ***** válasza:
92%

KAMU!


Ennyire egy nő sem lehet egyszerű.

2021. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kamu

Csak nem tudom hogy szeretne-e valamit komolyabban tőlem

2021. máj. 3. 20:09
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
Hát ő tudná hova tenni.
2021. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

"8/9 A kérdező kommentje:


Egyáltalán nem kamu


Csak nem tudom hogy szeretne-e valamit komolyabban tőlem"


Igen, szeretne. Pl.: anal.


De ALAP, hogy munkahelyen, kollégával, SOHA nem kezdünk!

2021. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!