Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi vonzerejéhez autó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vonzerejéhez autó mennyit ad hozzá?

Figyelt kérdés
Ha hozzáad.

2021. máj. 10. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Nagyon sokat
Sokat
kb. 50%-át a teljes vonzerőnek
kb. 30%-át a teljes vonzerőnek
kicsit
elhanyagolhatóan keveset
semmit
53 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Sok nőnél szakító ok (ismerkedéskor), sok nőnél sokat belead. Sok szempontból rendben vagyok a nők szemében és általában könnyen tudok ismerkedni, de már 27 évesen is éves szinten jó pár elutasítás ér csak a kocsi hiánya miatt igen. Gondolkoztam, hogy veszek csak azért egy kocsit, hogy mondhassam van, még ha kb soha nem is használnám amúgy. Nevetséges, de már itt tartunk.


Így mondanám: Ha kocsid van, attól nem lesz nőd, de ha nincs, attól nehezebben lesz.

2021. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1


legjobb barátom mesélte, aki egyébként nem valami csóró csöves, IT-s jó egzisztenciával, Redhat-nél dolgozik, hogy randi végén nő rákérdezett hogy van e autója. Nincs neki, erre a csaj vágott egy fejet és finnyásan szó szerint mutatta neki és mondta hogy na jó akkor menjél, ennyi volt.


Majd a csaj felszállt a buszra. XD

2021. máj. 10. 23:05
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, ha igazán szeret, nem az fog számítani, hogy mid van vagy épp mid nincs. Aki, meg azért nem ismerkedne meg valakivel, mert nincs kocsija, az nem is éri meg a fáradtságot és hagyni kell
2021. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
XD
2021. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem az ad hozzá, hogy van, inkább az vesz el, hogy nincs. Persze nem mindegy, hogy az említett férfi 20-on éves egyetemista, vagy 30-as, régóta dolgozó felnőtt ember. Az utóbbi esetben szerintem elvesz belőle bőven, hogy nincs kocsija, hiszen nekem van. Nem szeretném mindenhová furikázni őt, elveszítené a férfiasságát a szememben, ha én venném fel otthon mikor randizni megyünk.
2021. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Buzuki, semennyire. Premium nemet marka, annal inkabb :)
2021. máj. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Semennyire. Nekem sincs autóm és Budapesten nem is tartom értelmét autó fenntartásának.
2021. máj. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
200 lóerőt. Azzal már elég sok mindent el lehet vonszolni. Bútorokat, faliszőnyeget, akváriumot... :D
2021. máj. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért tudd már elvinni moziba, kajálni, Rómaira.... háztól házig. Fagyban, hóban, sárban, esőben, kanikulában... Kirándulni, nyaralni... Nőjetek már fel!
2021. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Konkrétan csajok nem jönnek össze olyan pasival akinek nincs kocsija. És nem mondja nekem senki, hogy akkor senkinek nem lenne párja, tessék már szétnézni az utcán mennyi autó van. Igenis, egy jó párkapcsolathoz hozzátartozik egy kocsi is. Meg azért egy saját lakás sem árt....
2021. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!