Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok!Miért mondjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Miért mondjátok hogy nem számít az autó?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el hogy mindegy lenne nektek hogy egy koszos,régi suzukiba szálltok be vagy egy kényelmes mercibe.Ne adj isten busszal mentek randizni.
2020. okt. 6. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
De, számít. Mindenkivel kefélek, akinek legalább 40 milliós kocsija van, mert azt élvezem, hogy egy hájas fas2 belém élvez, miközben arra gondolok, milyen kocsija van. Hatalmas élvezet!
2020. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ingatlannal üzletelek (jól megy), és egy szakadt terepjáróm van - szerinted egy metálfényezett Merci meddig bírná a földúton? Vagy a belógó ágakat?
2020. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Mert nekem nem számít, olyan szinten sz.arom le, hogy arra szavak nincsenek. A páromnak nincs is autója, nekem meg van egy 15 éves Ford, és még ennek is örülök.
2020. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Ne kapj szívrohamot, de 27 éves, vidéki nagyvárosban, albérleti szobában lakó diplomás férfi vagyok, akinek még kocsija sincs és elég jól megy a csajozás. Főleg 20-25 éves egyetemista lányokkal ismerkedem.


Csak tudod bár nincs autóm, vagy itt a városban saját lakásom, de egyrészt a fiatal lányok közül a legtöbbet ezek még nem érdeklik annyira, másrészt ezek hiányát lehet kompenzálni a külsővel és a személyiséged nők számára való vonzóságával. De akinek ezek nem jutottak, azok megértem hogy mindent pénzzel, anyagi javakkal akarnak megoldani. Ne kapj agyérgörcsöt, de volt olyan barátnőm is, akinek volt kocsija és még ő furikázott itt engem a városban. (Jogsim amúgy nekem is van.) És igen, randira is busszal, bringával vagy gyalog járok és azt látom ez kb 10-ből 1-2 lányt zavar.

2020. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor ne hidd el. Nekem fullmindegy. Jó, annyi nem, hogy ne legyen koszos, de amíg tisztán és karban van tartva, addig hótmindegy, hogy 20 éves suzuki vagy szalonúj merci vagy bármi a német szentháromságból. Felőlem lovaskocsival is mehetünk randizni (sőőőőt), Budapest belvárosában meg megjegyzem célszerűbb is a tömegközlekedést használni. De meg ha nem is Budapest belvárosában vagy, a randit meg úgy általában a közös életeteket nem az autóban ülve töltitek el, szóval ha a célját beteljesíti, akkor nem teljesen mindegy, hogy milyen márka?
2020. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem számít. A páromnak jogsija sincs, ez nem volt szempont, amikor ismerkedtem vele.
2020. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Volt páromnak először skoda favoritja volt. Megkockáztatom, hogy volt olyan idős mint én, de tiszta volt, üzembiztos és a fényezése, beltere is rendben volt. Persze nem egy szalonból elő guruló csili vili csoda volt, de a célnak pont megfelelt.

Hosszabb távon nem bántam, hogy lecserélte, bár a szívemhez nőtt a kocsi, mert hosszú utakra nem szívesen megyek ennyire öreg autóval. De maga a márka és igazából a kora is teljesen hidegen hagy amíg nem lerúgott. Láttam én már olyan 20on éves swiftet aminek utána fordultam olyan szépen nézett ki. Egy ilyenből egyáltalán nem szégyen kiszállni.

Nekem pl van autóm, egy 6 éves SX4. De a mindennapokban tömegközlekedést használok, mert egyszerűbb és olcsóbb, mintha fizetném a benzint és a parkolási díjat, ráadásul megúszom a belvárosban a közelharcot a helyekért.

2020. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Mert még itt, egy névtelen fórumon is fosnak leírni az igazat.

Azaz: Menő kocsi = pénz = nyugodt élet.

2020. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mondtam, hogy nem számít. 🤷🏻‍♀️
2020. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8: Ti meg itt is leírjátok, hogy szerintetek a legtöbb pasi életcélja zsinórban minél több nőt lekúrni és eldobni. Akkor most áruld el, hogy mivel lesz nekem jobb, ha az a pasi, aki meghív egy italra, aztán belém élvez (elvégre ez csak így megy) milliárdos, vagy az apjától kapja a zsebpénzét??? Minden millió után kap 1 cm-t a farkához?

Nem tudom, hogy ti hogyan képzelitek el a szexet, de nem úgy zajlik a való életben, ez biztos.

2020. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!