Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, szerettetek már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerettetek már bele előnytelen külsejű férfiba a belső tulajdonságai miatt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, aki finoman szólva sem jóképű, viszont nagyon jól érzem magam vele és tetszik belsőre, ezért vonz.

Működhet egy ilyen kapcsolat? Voltatok már ilyen helyzetben?


2021. máj. 11. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Én már mentem bele így kapcsolatba

Nálam ez abszolút nem működött.

Pár hónapig voltunk együtt, de akárhogy is szerettem volna elfogadni nem ment. Tudat alatt is szégyelltem. Nem akartam, hogy meglássanak vele az ismerősök az utcán stb

Ha jött valami ismerős elengedtem a kezét mintha keresnék valamit a táskámba, nehogy meglássák, hogy együtt vagyunk.

Szórakozni abszolút nem mentem vele.

Kellemetlen ez.... De bárhogy akartam nem tudtam elfogadni és szakítottam. Jobb volt ez így.

Biztos van akinek megy ez.... Nekem nem.

2021. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
#1 Ez elég szomorúan hallom mivel én egy hasonló férfi vagyok,ismerkedtem egy nővel aki csinos és szép,de sajnos azt mondta hogy nem szeretne kapcsolatot,nos úgy gondolom ha valaki szimpatikus akkor meg merünk nyílni neki és merjük vállalni azt hogy újra megsérülhetünk lelkileg,ezért rákérdeztem hogy bejövök neki mint férfi vagy sem,mert úgy gondolom én is hogyha nem találsz valakit vonzónak hiába erőlteted nem fog működni,ha csak a belsőt nézzük az tudom hogy nem elég,hisz én is a gyönyörű mosolyába és szemeibe szerettem bele. Erre viszont nem kaptam választ,gondolom a személyiségem bejött neki de külsőre nem vagyok az esete, ezért nem akar elveszíteni hisz barátok még lehetünk ,de ezt én nem így gondolom,én egy idő után úgy is többet éreznék mint barátság.
2021. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatalabb koromban rendre beleszerettem "csúnya" férfiakba. Engem a fej sose érdekelt, csak a test, ezért tudtam őket vonzónak látni.

A csúnyát azonban meg kell különböztetni az ápolatlan, igénytelen embertől, ez utóbbi igenis zavarna.

Engem nem érdekelne, hogy mások mit szólnak, ha én jól érzem magam vele, akkor a többi nem számít.

2021. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#pontosan így vagyok én is.

Ha ápolt, akkor nem baj, ha nem egy világszépe a pasi. De legyen olyan kisugárzása, hogy bepisiljek tőle - na ilyenekbe szoktam beleesni.

2021. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam, a 3, válaszadóra reflektáltam, csak lemaradt a szám.
2021. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ő utasította vissza a komoly kapcsolat lehetőségét.

2021. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az erdekes, hogy milyennek szamit a kulseje, hanem hogy fizikai vonzalmat tud-e kelteni bennem. Ha nem tud, akkor a belso tulajdonsagai sem alkalmasak parkapcsolathoz.
2021. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az újdonság varázsa miatt, hogy ilyen a helyzet, vonzhat, de az ilyen nem tart sokáig. Barátság lehet, de kapcsolathoz nem árt, ha bejön az illető.
2021. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A csúnya alacsony férfiak undorítóak.
2021. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Anyád jól van?
2021. máj. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!