Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emós srácok! Csak emós csajokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emós srácok! Csak emós csajokkal jöttök össze?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Forditva igaz inkabb ez. Egy emos csajnak muszaj emos fiuval osszejonnie hiaba egy nyomi minden teren. Emos fiu osszejon barkivel akivel sikerul.
2021. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

léteznek még emósok?


15 éve volt ez divat :D

2021. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Igen , szoktam látni nem egyszer. :)
2021. máj. 14. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Sose volt divat az emo stílus. Azok akik ilyenek, nagy eséllyel valami okkal lettek azok, vélhetően valami múltbeli trauma miatt elszakadtak az embertömegtől és az öltözködésük reflektálja ezt, így tudnak hasonló beállítottságú embereket megismerni és nagy eséllyel jobban kijönni velük már az elején. Nem kell lenézni azt amiről semmi információtok nincsen.

Kérdésre válaszolva nem, nem csak emo stílusú csajokkal (olyan szó hogy "emós" nem létezik)

18/f

2021. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez az irányzat, vagy mi még létezik? :D
2021. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 nem lenézésből kérdezem, pont hogy inkább valamiért rokonszenves ez a stílus kb mindig is. Jaj és bocsánat ha valamit rosszul fogalmaztam meg, nem szándékos volt csupán érdeklődni szerettem volna. :)
2021. máj. 15. 00:14
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
5: affene, ezt akartam kérdezni. Még van ilyen, hogy emó? Ez annyira kétezres évek, már lejárt lemez.
2021. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!