Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek milyen testű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen testű pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
És miért?

2021. máj. 21. 20:48
A kérdező szavazást indított:
A nagyon vékonyak
A vékonyak
A kissé sportosak (hetente rendszeresen sportol valamit)
A nagyon sportosak (kockahas, széles váll, nagy bicepsz, stb)
A kissé testesebbek (10-15 kiló feleslegig)
A nagyon testesek (10-15 kiló felesleg felett)
Más
Leszbikus vagyok
Nem tetszik senki, nem voltam még szerelmes, és nem is leszek
Férfi vagyok, és meleg
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
A nagyon vékonyak, mert én is elég vékony vagyok és ezt találom esztétikusnak. Ehhez jó hozzáérni, hozzábújni, megölelni. Tetszenek a vékony, formás lábak, a szép kezek hosszú, nőies ujjakkal, a feszes, tónusos has és a szép kulcscsont :D Volt már ducibb (vagyis inkább átlag teteje, 175 centis/~80 kilós) barátom, és hiába szerettem, nem volt olyan erős a vonzalom, mint amilyennek lennie kellett volna.
2021. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Az emberesebbek tetszenek. A szálkás, vékony egyáltalán nem az esetem. A kifejezetten sportos sem. Inkább legyen szimplán nagyobb darab, amolyan aputest, vagy ha edz is, olyan puhán izmos legyen. :D
2021. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én a husikákat imádom! Nagy pocakkal, erős magas legyen!
2021. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki amúgy is szimpatikus és megfog.
2021. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

A vékony de sportos, ne legyen rajta felesleg. Én is vékony, de formás vagyok, ez illik hozzám, kb a férfi megfelelőm alkatra. Nem kell hatalmas kar meg bikanyak, csak egy kellemesen izmos has, mellkas, és karok, de nem a testépítő fajta. Ehhez jó hozzábújni, ez izgató, ha elkap, látom, ahogy megfeszülnek az izmai.

Erre a kissé sportos opciót jelöltem, de vékonynak is nevezhetjük, csak erről általában a 0 izom, nyegle tartás/nagyon csontvázakra asszociálnak az emberek, akik genetikailag nagyon vékonyak és nem is sportolnak. De mindkét exem ilyen vékony sportos alkat volt, nagyon bejön ez az alkat.

2021. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Én a szavazatokkal ellentétben sajnos azt látom, hogy a kicsit pocis, kicsit erősebb testalkatú férfiak 50 körül nem kellenek senkinek.

Minden nő Georges Clunira, meg Alain Delonra vágyik, még 50 fölött is.

Ha van rajtad pár kiló fölösleg, halálra vagy ítélve.

Én is szenvedek már több mint egy éve a társkereséssel, pedig csak pici poci van, és kb 10 kiló fölösleg, de az is hús.


Na akkor miről is beszélünk.

Puff neked szavazás.

2021. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
#6 azon nem gondolkodtál, hogy nem a pocak miatt nem tetszel a nőknek? A testalkat nem minden. Én elsőkörben arc alapján választok, nyilván ha társkeresőn nézelődök. És csak az extrém vékonyakat, vagy az extrém kövéreket húzom balra, ha az arca tetszik is.
2021. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben teljesen igazad van, és a legnagyobb baj, hogy az arcával nem tud mit kezdeni az ember.


Egy nő még talán tud variálni a hajviselettel, hosszúsággal, pici sminkkel, egy szem cerkával.

A férfinek viszont semmi lehetősége.

A fülbevaló és az orrkarika sajnos nem megoldás, persze van akinek jól áll.

50 évesen már nem igazán sikkes egy orrkarika, vagy egy nyelv pircing.

Esetleg még megoldás lehet egy jó paróka, de ha nagyon látszik, akkor sajnos a nőknek az sem tetszik.

Meg nagyon kellemetlen, ha szeretkezés közben esik le.


Úgyhogy ördögi kör ez sajnos. A nőknek azért egy picit itt bővebb a lehetőség. Rajtuk pl javít egy szép nyaklánc, egy szép fülbevaló, egyebek.


Ha férfiként nem vagy jó képű, és nem vagy nagyon szép, akkor lehúzhatod a rolót.

Én 55 évesen sajnos lehúztam.

6. voltam.

2021. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 V-Balazs ***** válasza:
Hali! fiú vagyok ^^" Ha esetleg valaki szeretne az nyugodtan írjon :3 Debreceni Mackos alkat 175 cm magas 18 éves.
2021. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!