Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, rohadt ciki ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, rohadt ciki ilyet kérdezni, de hogy kakiljak a barátomnál?

Figyelt kérdés

Holnap estig még nála vagyok, most vagyok itt először. Olyan szerencsétlen a ház elrendezése hogy hihetetlen. Van a nappali, mellette van közvetlen a wc/fürdő, az mellett pedig a tesójának a szobája.


Itt vagyok mar tegnap óta de ilyen időben senki nem megy sehova, itt ülnek a nappaliban. Nekem meg mar kéne kakilnom egyet de így nem tudok. Tudom természetes dolog stb. de higgyétek el, nincs hozzá merszem.


Van még egy masik mosdó is a földszinten, de az kicsit szét van verve, meg néha el szokott dugulni de papiron használható. Azt meg azért nem merem használni nehogy dugulas legyen.



2021. máj. 24. 18:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bemész, magadra zárod az ajtót, elvégzed a dolgodat azt kész. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.


Cikibb lesz fetrengeni mellette mert görcsölsz, meg telefingod az ágyat.

2021. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg borzaszto elosztas de ok is ott csinaljak..nalunk meg sz.rabb volt mert a konyhabol nyilt a wc.

De ha menni kell menni kell, nem jó a tartogatas.

2021. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

Komolyan mi van it a Gyakorin, hogy minden héten 20-30 "Nem merek kulázni, mi legyen?" kérdés van itt?


Most komolyan, engeded, hogy a végbeledbe tolja a farkát, de egy egészséges xarást nem mersz előtte megcsinálni???

2021. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szard le az egészet nagy ívben-
2021. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
3# ez jó😆 de tudod a vegbelbe tolast nem hallgatja vegig az eppen a Jurassic Parkot nező család.
2021. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem engedem hogy betolja a vegbelembe, oriasi tevedesben vagy.
2021. máj. 24. 18:23
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

5-ös,

Nem, azt a srác szobájába rejtett kamerán keresztül nézik hang nélkül:D

2021. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
A fürdő külön van? Kulázz a zuhanytálcába, és veresd le a slaggal!
2021. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egybe van a fürdő és wc.
2021. máj. 24. 18:27
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Akkor szarj a fürdőkádba.
2021. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!