Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne a barátomnak elsírni a problémáimat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meghallgatna, megbízhatok benne, nem arról van szó. Csak még nem ismeri a családomat, akik a problémáim forrásai. Teljesen kilátástalannak érzem a helyzetemet, úgy érzem, beszélnem kellene róla valakivel, de nincsenek ilyen közeli barátaim. Amúgy is randink lenne ma, emiatt nem akarom lemondani, de nem tudok túllépni a gondjaimon, előtörne belőlem a sírás. :/
2015. nov. 18. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt írod a barátodról, hogy meghallgatna, és megbízhatsz benne. Így szerintem amiatt az egy gondolat miatt, hogy ciki lenne, nem lenne értelme elhallgatni a problémád.
2015. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki nyugodtan. Ha meg sírnod kell, és ha valóban szeret, akkor megfogja érteni.
2015. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ?

Mióta vagytok együtt ?


Nyugodtan mond el neki ami bánt.

2015. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolatban alapvető dolog, hogy az egyik meghallgatja a másik problémáit és megpróbál segíteni benne, még akkor is, ha a kapcsolat elején vannak.

És ha megbízol benne, akkor nyugodtan fordulj hozzá. Nyilván azon lesz, hogy segítsen, hiszen nem akarja, hogy rosszuk érezd magad.

2015. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélhetsz róla,de azért ne vidd túlzásba.Ha visszakérdez akkor valszeg nem fárasztod.Az írásodból az jön le,hogy még csak randizgattok,tehát nagyon elején tartotok ezért még ne zúdítsd rá minden gondod.
2015. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, hogy ciki lenne, mert a kapcsolat elején járunk még, és bár beszéltem neki a dolgaimról, mert egyszer már volt hasonló helyzet, de nem akarom terhelni vele. Nagyon megértő és segítőkész, de nem tud segíteni ebben, maximum azzal, hogy meghallgat és próbál tanácsot adni. Megoldani nyilván nekem és a családomnak kellene, csak nagyon megromlott a kapcsolatunk, és reménytelen... Sebaj, össze kell szednem magam, csak most annyira megzuhantam, mivel sok negatív dolgot próbáltam elfojtani, hogy biztos ki fog törni belőlem. Igyekszem a legminimálisabb mennyiségben panaszkodni.
2015. nov. 18. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!