Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz, hogyha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogyha valaki nem akar kapcsolatot, de találkozik egy olyan emberrel aki nagy hatással van rá, akkor ez megvaltozik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
igen, simán. En sem akartam, Parom se akart, ma meg mar nem tudunk letezni egymas nelkül:-D
2021. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Velem ez pont így volt az összes párkapcsolatommal (mind a hárommal :D), soha nem vágytam kapcsolatra amíg bele nem szerettem egy konkrét személybe.
2021. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nálam nem, mert bennem nem tudja megváltoztatni. Ha nem akarok éppen, annak oka van és így nem is kerülök vele olyan helyzetbe.
2021. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Előfordulhat, de ez attól is függ, hogy az adott személy hogy áll hozzá.
2021. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, ugye ezt nem azért kérdezed, mert megkaptad, hogy ő nem akar kapcsolatot és reménykedsz? Mert annak sírás lesz a vége. Az teljesen más kategória, mintha a semmiből jönne valaki.
2021. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Van benne valami. Én így jártam egy munkatársnőmmel, aki hatására kezdtem nyitni a világ felé. Az eredmény ugyanaz lett eddig, mint korábban, tehát nem mindenkinél jön be a nagy siker, de az, hogy elindultam a nyitás felé, nekem már az is siker.
2021. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!