Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy egy férfi, aki uralkodni akar a nőn egy kapcsolatban, megváltozik, és egyenrangú partnerként kezeli a nőt? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Az attól függ, hogy milyen szinten akar uralkodni. Vannak hímsoviniszta állatok, akik soha a büdös életben nem kezelnek egyenrangúként egy nőt.

Vannak, akik szeretik a dominanciajátékokat a kapcsolatban is eljátszani.

Egyébként pedig azt gondolom, hogy egy férfinak nem alapból "jár" az uralkodó szerep, hanem azt ki kell érdemelni, férfiként kell viselkedni és ha ez működik, akkor én pl. nőként önként rendelem alá magam, és ez mindenki számára egy kellemes állapotot eredményez. :)

2013. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 who i am ***** válasza:
Attól függ, hogyan uralkodik. Féltékeny, bezárja a nőt, nem engedi sehová, megalázza, a nőnek nem lehetnek igényei mellette, szolgát és házvezetőnőt akar magának..? Vagy csak egyszerűen nagyon határozott és önző, elfelejt belegondolni a másik helyzetébe, érzéseibe?
2013. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
üdv sorstárs
2013. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálad utolsó mi a konkrét helyzet? Próbálsz valami megoldást találni?
2013. máj. 26. 21:15
 5/11 A kérdező kommentje:
who i am- Inkább az utóbbi, amit írtál, illetve, elég megalázó kritikákat mond ok nélkül, egyértelműen egy alá-fölé rendelő helyzetet akar teremteni...
2013. máj. 26. 21:21
 6/11 who i am ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy csak ideiglenesen lehet megváltoztatni. Egy ideig képesek eljátszani a megértő úriembert, de általában csak addig, amíg nem érzik magukat újra biztonságban. Utána többnyire minden kezdődik előröl. A másik probléma az lehet, amikor már te magad sem hiszed el azt, hogy a másik megváltozott és ha épp jól áll a másik fél a dolgokhoz, akkor is a csapást várod.

Illetve az is baj, hogy az ember képes megszokni azt, hogy megalázzák, alárendelt szerepbe taszítsák és egy idő után észre sem veszi mi történik, csak ha kívülállók kérdezik, hogy ezt te miért hagyod? Persze aztán belegondol az ember és leesik neki, hogy mi van. Nehéz ügy, főleg, ha szereted.

Én úgy gondolom, hogy kutyából nem lesz szalonna. Ha birkatürelemmel bírsz és ügyes vagy bizonyos kompromisszumokat ki lehet harcolni, de nem biztos, hogy megéri. Az is kérdés, hogy mégis mennyire és miben akar elnyomni.

2013. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen, próbálok, most van az utolsó(!) esély

volt egy szünet, ami eddig úgy tűnik: úgy ahogy hatott.

Remélem még változik és nem lesz olyan mit az utolsó mondd.

Erre a párom mondta, hogyha ilyen lenne, akkor nyugodtan szakítsak vele. Nagyon szeret, én is őt, mégis ennyire biztos magában. :)

2013. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, járunk, de apróbb dolgokból egyértelműen kiderül, hogy irányító típus. Ami jobban zavar, hogy néha csak úgy, előzmény nélkül elkezd kritizálni, olyan, mintha alá akarná ásni az önbizalmamat. Életképtelennek, butának állít be. Elég jól ismerem magam, és a hibáimat is képes vagyok belátni, de nincs igaza, és azt sem értem sokszor, hogy mi miatt kezd el vitázni, és mit is szeretne...
2013. máj. 26. 22:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Drukkolok nektek, hogy sikerüljön, és a párod képes legyen a változásra! :) Remélem úgy lesz! Viszont, ha még sem, akkor ne feledd, amit írtál, hogy utolsó esély volt! Szerintem mindenki megérdemli, hogy egyenrangú félként bánjanak vele! :)
2013. máj. 26. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 7/9-es.


Ne azt nézd aki volt, hanem akivé lett, próbáld meglátni benne az Újat, a Neu-t és a New-t. Próbáld a szemében keresni a Jót, és próbáld meglátni benne a csillagokat is, a fényt, ami az alagutad végén van.


Sok Sikert és Sok Szerencsét a boldogulásotokhoz!

2013. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!