Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Egy 40felett jaro ferfirol van szo.Hazassaga rossz,gyurujet sose hordja,gyerekei vannak,de oket nem erdekli az apjuk,a ferfi tobbet volt a gyerekekkel mint a no.A ferfival szoktam beszelni idonkent(nem munkatars,ezert ritkabban talalkozunk),telefonon is,amikor hivom orommel veszi fel,feltoltodik.Szemelyesen mondta,hogy szep varosban lakok(ugy tudom nem el itt rokona) es tobb minden van itt (kisebb varos mint ahol o van).Amikor mellette alltam szolt nekem rendesen hogy uljek le nyugodtan.Pl.az emailjet akkor nezte meg,amikor mellette voltam,a telefont is akkor vette elo,nem takarta h ki hivja es nem dugdosta elolem.Nem erdekelt egyik se egyaltalan,ugy gondolom,hogy ugymond idegen vagyok hogy ezeket mutogassa nekem,hogy ki mit irt.Amikor olyan papirt adok oda,amit nekem kell es ala kell irnia,el se olvassa,csak alairja,engem ez megdobbentett.Beszelgetes kozben tobbszor megnyalja a szajat,volt mikor mar a szamat nezte amikor szemtol szemben beszeltunk,kozben nyitott volt az ulese es a labait hintaztatta jobbra balra.Nemreg kihangsulyozta mikor masik szamrol hivtam ami a baratnome es a nevemmel mentette el,hogy atirja mert ha konkretan engem akar hivni ne mast hivjon.Igazabol lehet erzek valamit iranta,de nem szeretnem beleelni magamat es felesleges idot se pazarolni ra.Ebbol kovetkeztethetek arra hogy megbízik bennem és komolyan gondol?Mit gondoltok rola?
2021. máj. 30. 23:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzateszem,meg a sajat szuleit se emliti,hogy mi lenne veluk,ha nem ott lakna,ahol.
2021. máj. 30. 23:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondol komolyan? Ne haragudj, de nincs köztetek semmi.
2021. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek konkrétan semmit sem jelentenek, kicsit túl sokat gondolsz a dolgokba.
2021. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy komolyan, de szerintem még komolytalanul sem gondol semmit veled ez a férfi.
2021. máj. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!