Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen megbolondultam, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megbolondultam, nem tudok semmit se kezdeni magammal?

Figyelt kérdés

Egy hónapja valami kattant bennem és elkezdtem vonzódni a legjobb fiúbarátomhoz. Onnantól ugyannúgy találkozgattunk, lógtunk csak egyre több alkalmat kerestem, hogy megérintsem.

Most az utolsó találkozónkon elköszönéskor összeszedtem magam és bevallottam neki, hogy kezdek másként tekinteni rá.

Nem hitte el. Azt mondta, hogy a korábbi általa végigkövetett párkapcsoaltaimból felismeri ezt a mintát, hogy fellángolok valakiért aztán pár nap és vége. Mondta, hogy ha tényleg így lenne annak örülne, de nem dobhatom rá ezt a bombát. És amugy igaza van mert korábban minden fiuval ez volt és végig is panaszkodtam neki, hogy nagyon tetszenek egy hétig aztán semmi. De ez teljesen más, fizikailag rosszul vagyok úgy vágyom rá és hiányzik már egy hónapja. A többieket idealizáltam ezért csalódtam de vele évek óta barátok vagyunk csak most jött meg valamiért a fizikai vonzalom...


Nem tudom mit csináljak, most megbeszéltük, hogy nem találkozunk egy ideig (meg ő vidékre is ment) és várom, hogy visszajöjjön de ez lesz az első alkalom, hogy úgy talákozunk hogy már elmondtam neki...

22/L és 25/F


2021. jún. 8. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
nem hisz abban hogy ti barátságból szerelembe estek
2021. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ezt hívják érzelemfüggésnek - nem a másik felet keresed, hanem magát az érzelmeket és két hetente másba vagy szerelmes, de akkor nagyon. A fiúbarátod nagyon korrekten reagálta le a helyzetet, ahogy egy barátnak kell (jót akart neked nem pedig kihasználni).
2021. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, ket hetente nem ezt erzem. Ezt csak most :(

A tobbi kapcsolat mas erzes volt..nem tudom leirni. Mindegy majd lesz valahogy

2021. jún. 9. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!