Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen megbolondultam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megbolondultam?

Figyelt kérdés

Sok csalódás ért, most úgy tűnik megtalalált a szerelem, de teljesen paranoiás lettem. Semmi okot nem ad rá, az agyammal van a baj.

Kis dolgok, szégyellem is leírni, de már kezdem azt hinni, hogy bolond vagyok.

Pl ha megbeszéljük, hogy 4kor felhív (és munka miatt teljesen érthető okokból) csak 5kor tud, akkor 5ig teljesen ki vagyok borulva, sírok, zokogok hogy biztos elrontottam valamit, nem kíváncsi rám, azért nem hív. Aztán persze felhív és happy minden. Vagy ha késik egy pár percet, akkor is bebeszélem magamnak, hogy nem is fog jönni, mert nem érdeklem őt stb. De ez már beteges szintű. Ha találkozunk, utána van hogy napokig azon agyalok, hogy mit rontottam el, mit kellett volna másképp csinálni/mondani, holott tökéletes randink/éjszakánk volt. Napokra el tudom b...ni ezzel a kedvem, van hogy órákig csak zokogok, mert bebeszélek magamnak mindenféle hülyeséget. Ő persze nem tud erről, nyilván nem akarom elrontani a kapcsolatunkat, de amikor nincs itt, akkor teljesen felemésztem magam. Pszichológushoz kéne ezzel fordulnom? Mert ez már nem lehet normális dolog. Ráadásul nem is vagyok már gyerek.

25N, ő 40. Nagyon félek, hogy elveszítem, teljesen belebetegszem.


2019. márc. 25. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem gond annyira, de valahogy tedd rendbe magad, mert van az ún . önbeteljesítő jóslat. Ha sokat agyalsz ilyen negatív dolgokon, be fogod vonzzani és tényleg elvesztheted. Meg előbbutóbb ez ki fog hatni a vele való kapcsolatodra is.

Tehát igen, egy jó pszichológus elkéne.....

2019. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Jól gondolod, bolond vagy! Sürgősen beszélgess el erről valakivel! Nem normális amit csinálsz.
2019. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Hm.És még mondják,hogy a másik megérzi az ilyesmit.Önbizalomhiány,meg a félelem,hogy végre van valakid,és nehogy ebből se legyen semmi.Aggódás.Én aggódtam ìgy,mikor nagyon megtetszett valaki,és szerettem volna,hogy végre az összejöjjön,ami ritka.Na azért ennyire nem,de értem.Szerintem figyelj oda ilyenkor és próbáld magad kontrolâlni,hogy ezeket a gondolatokat csak Te generálod,és lekötni magad valamivel.Ami nehêz lesz,de azért próbâld meg.
2019. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Addig a részig még megértettem valamennyire, amikor azon vagy kiborulva késett egy órát a randi, oké

Pár perc miatt kiborulni már óriási türelmetlenség.

Tökéletes randi esetèn a hibákat keresni már beteges.


Én össze tenném a két kezem, ha lehetne egy tökéletes randim, mert a tökéletlenségek miatt én is rosszul szoktam érezni magam és nehezen teszem túl rajtuk. Ha valaki tökéletes randi miatt szomorkodik, annak bajok lehetnek a fejébe...

2019. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ja, beteges és ez neki is fel fog tűnni, mert az ilyet nem sokáig lehet takargatni. És a csalódásokra se fogd, mert ez nem attól van. Mióta vagytok együtt?
2019. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Nyugalom, meg lehet oldani. Próbálj meg ne kétségbe esni, és adj időt magadnak. Engedd meg, hogy minden alkalommal bizonyítsa, hogy megbízhatsz benne. Hasonló helyzetben voltam, de amikor 100x is visszahívott/eljött 101.alkalommal már tudtam, hogy percek kérdése és jelentkezik.

Én pszichológushoz fordultam, pedig féltem és szégyelltem de nem olyan rossz dolog elsőre sem, mint ahogy elképzeltem. Sokat tud segíteni egy szakember, megtanított, hogy értékeljem magam és segített önbizalmat építeni.

Ne csüggedj. Szerintem próbáld higgadtan megbeszelni vele is ezt a problémádat, fontos lenne, hogy megértsen és támogasson, úgy sokkal könnyebb lesz a "gyógyulás".

Sok sikert!

N/25

2019. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok és mi nyáron házasodunk akkor remélem megnyugszok :)
2019. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!