Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy több idő kellett ahhoz, hogy szerelmesek legyetek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel 3-4 hónapja randizok. Nagyon kedvelem őt, egyből megvolt a közös hang. Vele azt érzem, hogy teljesen önmagam tudok lenni és őszinték tudunk lenni egymáshoz. Vonzódom hozzá, jó érzés vele lenne, megölelni, megcsókolni, viszont nem vagyok még szerelmes. Ő is tudja ezt, és azt mondta, hogy ő türelmes velem szemben. Néha van egy-két pillanat, amikor elragad egy érzés, és olyan, mintha szeretném őt, de aztán meg elmúlik, és megint csak azt érzem, hogy kedvelem, de nincs meg az a plusz dolog, ami miatt azt tudnám mondani, hogy szerelmes vagyok. Viszont elég sok idő eltelt már, és fogalmam sincs, hogy ebből kialakulhat-e még szerelem, közben meg azt érzem, hogy nem szeretném elveszíteni, mert még bárhogyan alakulhat. Történt már olyan, hogy több hónap kellett ahhoz, hogy szerelmesek legyetek? 24/N

2021. jún. 15. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Hadd kérdezzem meg, hogy voltál már szerelmes? Szóval tudod, hogy pontosan milyen érzésre vársz? Pusztán azért kérdezem, mert nekem ez leírás alapján már simán annak hangzana, de nyilván te ismered magadat, és nem megkérdőjelezni akarlak.
2021. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne raboljátok egymás idejét...
2021. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, voltam már szerelmes. Pont ezért tudom, hogy ez még nem az.
2021. jún. 15. 15:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Viszont az is lehet, hogy mivel sokaz csalódtam előző kapcsokataimban, talán nehezebben megy érezni.
2021. jún. 15. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
4# ez faszsag..
2021. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak feleslegesen ébresztesz benne reményt és pazarlod az idejét, ez nem szerelem, részedről biztos nem, és ha eddig nem alakult ki benned, már nem is fog.
2021. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is szerelem, csak sokkal kisebb, mint a megszokottak.
2021. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én helyzetem is nagyon hasonló. Valahogy nem tudom elengedni, sőt sokáig haragban lenni sem ha összeveszünk.


23N

2021. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as

És ti mennyi ideje vagytok együtt?

2021. jún. 21. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Tavaly ősszel találkoztunk, randiztunk kb 3 hónapig aztán utána csak májusban találkoztunk, mert nem vagyunk egy városban mindig. De nagyjából onnan folytattuk ahol abbahagytuk.

2021. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!