Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy úgy jöttetek össze valakivel, hogy nem voltatok szerelmesek, de később azok lettetek? Mennyi idő után éreztetek szerelmet?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és nemet is :)
2015. júl. 17. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik kapcsolatom sem indult szerelemmel. Vonzódtunk egymáshoz, kedveltük a másikat, úgy gondoltuk, hogy ebből akár több is lehetne, próbáljuk meg.. Így alakultak ki ezek a dolgok.


Viszont onnantól kezdve nálam nagyon hamar jöttek az érzelmek. Nyilván már addigra is kedveltem az illetőt. Az egyiket 2 hónapja ismertem egy munka miatt, a páromat meg 5 éve ismertem, de sose gondoltuk, hogy köztünk lesz valaha bármi.. Csak aztán mindketten szinglik lettünk.


Az exnél olyan 2-3 hónap után tudtam, hogy igen, ez szerelem. A rajongás, a pillangók 1 hét után megvoltak, de a biztosan csak pár hónap után tudtam.


A páromnál 1 hét után szerelmet vallottunk egymásnak és komolyan is gondoltuk. Ez valami rejtett dolog lehetett egyébként, amit mi korábban nem ismertünk fel. Valószínű tudat alatt már egy komolyabb vonzalmat éreztünk egymás iránt, de valahogy elnyomtuk, fel se tűnt, hiszen mindketten éltük az életünket. Aztán lehetőséget kaptunk és nagyon nagyon hamar szárnyra kaptunk.

2015. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja 24N :)
2015. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hàt nekem kellett 2èv mire biztos lettem őt akarom :-)

Igen akkor màr 2 ève " jàrtunk".

Vègül ő lett a fèrjem, legjobb baràtom, mindenem! Idèn 12èv leszünk együtt..

( N 30)

2015. júl. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!