Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sokat veszítettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat veszítettem? F23

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy le vagyok maradva a nő témában. Nem volt még párkapcsolatom, eddig csak rossz élményeim vannak lányokkal kapcsolatban. Szűz már nem vagyok. Azért mentem bele mert már ki akartam próbálni, meg frusztált, de nem szerettem a lányt.

Akiknek volt már kapcsolata ti mit mondtok, sokat vesztettem?

Emiatt kisebb az esélyem nomális kapcsolat találni, mintha én is akkor kezdtem volna mint a többség?

Köszi az értelmes válaszokat előre is!


2021. jún. 15. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Sokat, de ha továbbra is, napi 34X kiírod, akkor jobb lesz. Hajrá!


Ja, és kérdezd meg a moderátorokat is:info@gyakorikerdesek.hu

2021. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengeteget
2021. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereknél talán az lesz a baj, hogy mivel túl későn lesz valakitek, bennetek lesz az, hogy több is lehetett volna. És ebből lesz a vándorlás nőről nőre.

(Általában)

Attól függ... Ha a megfelelő embert fogtad volna ki, akkor igen vesztettél valamennyit, de még megtalálhatod szal nem mindent vesztettél.

Ha viszont olyan emberrel lettél volna, aki nem a megfelelő és csak kinlodas, akkor nyertél.

2021. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsovel ertek egyet. Uncsi már
2021. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked kás élményeid voltak. Nem.vesztettél semmit se, amit ne lehetne bepótólni.

Nem vagy hátrányban. Mindig csak az aktuális személyiség számít. Az átlag ember meg még házasságok után is totál tapasztalatlan a kapcsolatokban, szóval ha egy kicsit értelmesebb, autonómabb vagy az átlagnál, akkor nem lesz ezzel baj.

2021. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!