Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zárkózott fiúkkal mi a bajuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott fiúkkal mi a bajuk a lányoknak?

Figyelt kérdés

Találhatok olyan lányt aki így el fog fogani és szeretni fog?

Nincs valami érdekes, mozgalmas életem kb csak a munkából áll az életem, szabadidőmben meg biciklizni szeretek.

Olyan lányt szeretnék akit ez nem zavar meg olyan kapcsolatot szeretnék ahol nem kell megjátszanom magam meg ő sem játsza meg magát. Mert nagyon sok kapcsolatban azt látom hogy ilyen kényszeres, szereplős az egész, nem tudom jól megfogalmazni de szerintem tudjátok mire gondolok.

Helyesnek szoktak mondani, meg jó kiállásúnak.


2021. jún. 15. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan, undorító vagy. Itt rinyálsz naponta többször, sajnáltatod magad és közben meg majd megpukkadsz az irigységtől, azért teszel megjegyzést mások kapcsolatára.
2021. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

"Helyesnek szoktak mondani, meg jó kiállásúnak."


Oké! Akkor próbálkozz be azoknál, akik ezt mondják rólad. Csak minket kímélj már meg végre.

2021. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
A Fideszesekkel semmi.
2021. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Az hogy nem partiképesek, ezáltal az érdekeiket és a várt haszont se igazán tudják behajtani rajtuk. Egy zárkózott nyúlbéla által nem tud szociális (érdek)kapcsolatokat kiépíteni, nem tudja utaztatni magát sűrűn szép helyekre, meg persze az ilyenek csak ritkán gazdagodnak meg, ezáltal az anyagi jólét is elmarad.
2021. jún. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sem annyira jönnek be a zárkózott srácok.

Én szeretek beszélgetni. Szeretem ha a partnerem értelmes tájékozott és mindenféle témában meg tud szólalni. Plusz szeretem a baráti összejövetelelet, sokat járunk el együtt bulizni, kirándulni, nyaralni stb. Na most egy társaságban ha nem tud megszólalni az nekem nem túl bejövős.

Nekem unalmas lenne 🤷🏼‍♀️

Viszont tudok olyan párról akik nem csinálnak semmit, otthon vannak folyton filmeznek és dolgoznak és kész, nincs szociális életük. Szóval keress ugyanolyan visszahúzódó lányt mint te, az összejöhet.

Hajrá!

2021. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk hozzád hasonlóknál próbálkozz! Egy bulis kimozdulós lány, akinek.sok ingerre van szüksége, nem tégdd fof akarni. És hát neked is sok lenne ő. Kikészítenétek egymást. A hasonlóság jobban működik.
2021. jún. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
A bugyijuk a nagypofájú, extrovertált pasasokra nedvesedik. Ez ugyanúgy igaz a csendes, zárkózott lányokra.
2021. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csendesek, töketlenek, a lány nem tud felnézni rájuk, nem tudnak normálisan beszélgetni velük stb.
2021. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

" Mert nagyon sok kapcsolatban azt látom hogy ilyen kényszeres, szereplős az egész, nem tudom jól megfogalmazni de szerintem tudjátok mire gondolok."


0 párkapcsolati tapasztalattal te aztán nagyon tudod, hogy ki mit játszik meg egy kapcsolatban. Szánalmas.

Amúgy meg, a kérdésedre válaszolva. A legtöbb zárkózott fiúval nem az a baj hogy zárkózott, vagyis az a legkisebb baj. Többségük szobanövény típus, kukán ül, elvan és kész. Töketlen, határozatlan. Nőként nekem nem kell a bunkó stílus, nem szeretem a túl harsány embereket, azokat akik ilyen olyan tulajdonukkal villognak. De szeretem a határozott fellépést, ami nem keverendő össze a bunkósággal. Legyen jó beszélőkéje és ne remegjen ha egy lány a közelébe megy. Ha valamit akar akkor ne körítsen órákig hanem mondja el. Egy ilyen csendeske kis szobanövényből nem nézek ki ekkora magabiztosságot.

2021. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy nem lépnek.
2021. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!