Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezted már mintha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már mintha szerelmes lennél olyanba akit nem ismersz, nem láttál, nem beszéltél vele? Csak interneten leveleztek.

Figyelt kérdés

Esetleg képet láttál róla.

Tudom, hogy így nem lehet szerelmes az ember. Azért írtam, "mintha".

Mi lett a vége?

Mennyi idő alatt sikerült elfelejteni?

Mennyi ideig beszéltetek?

Azt hiszem inkább abba kellene hagyni, félek annál rosszabb nehezebb lesz később. Több úgysem lehet.



2021. jún. 19. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a gond, hogy nem a konkrét emberbe szeretsz bele, hanem abba a személyiségbe, amit elképzelsz róla. Ugyan úgy túl lehet tenni magad rajta, mintha szemtől szemben szeretnél bele valakibe. Csak idő kérdése, és elmúlik.
2021. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is

Én inkább megszakítottam a kapcsolatot az illetővel, amig nem élem bele magam túlzottan

De igy is elég rossz érzés

2021. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet több?
2021. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt, vege lett, bár tök nincs lezárva a dolog. Nem volt értelme belemenni így utólag.
2021. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel

Egyébként talán 2xer volt ilyen az életemben

Az egyikkel majd egy évig beszélgettem online a másikkal viszont több évig!

Bele szerettem a személyiségébe. De mind hiába ha meglátod és egyszerűen nem vonzó számodra, nincs kémia és óriási csalódás élőben.

Én az egyik srácról csak képet láttam. De majdnem 1 év volt mire odáig is eljutottunk. A másikkal nem volt kép csere csak személyes találkozó

Mind a 2 hatalmas csalódás volt. Ilyenkor az ember akaratlanul is totál kiábrándul szerintem...

29/N

2021. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én így jöttem össze a párommal. Itt a gyakorin. Látatlanul szerettünk egymásba, aztán cseréltünk képet, telefonálgattunk, majd találkoztunk. Ennek már több éve. Azóta is együtt élünk,szerelemben :)
2021. jún. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen. Elkezdtünk beszélgetni, itt a gyakorin, randi is lett belőle pár hónap múlva. Nagyon összeillettünk, mégse folytattuk, szerintem a távolság volt túl nagy, elengedett. Majd fél év múlva újra keresett. Elmondása szerint nem akart semmit, csak érdeklődött. Én pedig már kapcsolatban voltam. Majd egy évre rá megint keresett. Sosem tudom meg, hogy mit gondolt, mert legutóbb megkértem, hogy ne keressen többet. Azóta tudtommal külföldön él. Ha annak idején öszintébb lett volna, vagy jobban tudja, hogy mit akar tőlem, akkor bármeddig elmentem volna vele, mert minden passzolt, külső, belső. Ez pedig ritka kincs.
2021. jún. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!