Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Internetes ismerkedés? (kifejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés? (kifejtés a leírásban)

Figyelt kérdés

Fbon, hogy ismerkednétek? Szerintetek ciki ha találok egy szimpatikus egyént csak úgyrandom fbot böngészve, de nem ismerem, sosem találkoztunk és fogalma sincs róla kivagyok én pedig csak úgy ráírok? Szokás ez manapság? vagy elutasítanának? Tudom, hogy nem lehet általánosságban megmondani, mert embere válogatja...de azért mégis érdekelne a vélemény.

Fiú vagyok egyébként.



2016. okt. 5. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ráírsz és majd jön magától a dolog
2016. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lány létemre így ismerkedtem meg a párommal, h csak úgy ráírtam és már majd 1 éve együtt vagyunk... :D
2016. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg és kiderül. Veszíteni nem veszítesz vele, maximum egy kis időt. Én arra tippelnék, hogy a külsődtől függően 90% felett lesz az elutasítási arány, de az is elég, ha egy lánnyal megvan a kölcsönös szimpátia.
2016. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A külsőm miatt nem aggódom, nem nagyképűségből mondom, de jól nézek ki. Mindig is sok lánynak tetszettem. A gond inkább az, hogy a lányok többségét unalmasnak tartom, nem igazán vonzódom az ilyen semmitmondó buta libákhoz. Inkább a szerény, visszafogott de értelmes lányokat szeretem. Velük viszont szórakozóhelyen, kocsmában nem igazán van esély ismerkedésre mivel ritkán vagy egyáltalán nem járnak ilyen helyekre. Ezért gondolkodom az internetes ismerkedésen. Csak nem tudom hogy venné ez ki magát, nem csináltam még ilyet, nem tudom mennyire zavarna embereket ha csak úgy rájuk írnék.
2016. okt. 5. 15:18
 5/5 anonim válasza:
Végül mi lett belőle?:)
2017. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!