Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen erős szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen erős szerelem? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit 5 éve ismertem meg és nagyon hamar összebarátkoztunk. Voltunk osztálytársak, egy darabig dolgoztunk is együtt és tartjuk a kapcsolatot.

Én 5 éve halálosan beleszerettem. Minden nap, szó szerint minden nap csak ő jár az eszemben. Rettenetesen szeretem őt és félek, hogy elveszítsem, hogy megbántom vagy hogy az élet elsodor tőle.

Sosem mertem neki beismerni az érzelmeiket, és azt hiszem nem is fogom már soha. Nem vagyok sem jóképű, sem egy főnyeremény, semmilyen szempontból. És félek, hogyha felvállalom előtte az érzelmeim, akkor elutasít és megváltozik a kapcsolatunk teljesen, s talán meg is szakad örökre.

Amióta belépett az életembe, nem tudok más lányra nézni. Nem is érdekel más. Én nagyon próbáltam megszabadulni a gondolattól, hogy szeretem, akartam más lányokkal ismerkedni de mindig úgy éreztem hogy ezzel megcsalom, s nem tudtam igazán szeretni mást.

Soha, senki iránt nem éreztem még így, nem tudom miért, de mintha a végeztem lenne. Viszont lassan felemészt ez az egész és szabadulni akarok.

Mit tegyek? Mit tehetek? Gondoltam arra, hogy ha végzek az egyetemmel jövőre, akkor próbálják új életet kezdeni, de itt ahol élek, megvan mindenem. És nem hinném hogy az megoldás lenne ha bárhova is elmennék.


Kérek mindenkit, hagyjuk a beszólásokat most hogy gyáva vagyok még ilyesmi. Igen, az vagyok, nem merem meglépni ezt, mert félek hogy rengeteget vesztek vele. Tanácsot szeretnék kapni, esetleg olyanoktól, akik hasonló helyzetben voltak, hogy mit tegyek?



2021. jún. 22. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, benne van a pakliban ha elmondod neki elfordul tőled. Viszont ha ennyire szereted és szenvedsz akkor mond el neki, legalább akkor nem élsz majd bizonytalanságban. Amúgy csodálkozok hogy veszi észre hogy szereted?
2021. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen gyáva vagy, és azzal, hogy lépsz csak nyerhetsz!

Ha nem érdekled le tudod zárni, 5 év után időszerű lenne; de ha igen, akkor boldog lehetsz vele.

2021. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1

Próbálom nem mutatni, nem akarnám kellemetlen helyzetbe sem hozni.

2

De veszítettek is. Őt. Lehet hogy többé nem áll velem szóba, és lehet hogy nagy távolság lesz utána köztünk, olyan szakadás amit nem tudunk áthidalni

2021. jún. 22. 11:17
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Akkor lehet egyetlen megoldás van arra hogy elfelejtsd, nem találkozol vele többet.
2021. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam. 4 hónapot nem láttam, nem is beszéltem vele de végig az eszemben volt és nem tudtam elfelejteni. Utána pedig találkoztunk és megint minden felerősödött
2021. jún. 22. 11:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor most meddig akarsz szenvedni? Mond el neki és kész.
2021. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Te elnondanád? Ha fennáll a kockázata hogy egy életre elveszíted ezzel?
2021. jún. 22. 11:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám.
2021. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mond el. Könnyebb lesz minden utána. Tudni fogod merre tovább.
2021. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az embereket komolyan...ti valami mazochisták vagytok??? Mond el neki...lehet akkora teher esik le rólad, hogy elfelejted 2 héten belül.
2021. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!