Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt általatok jelentéktelenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt általatok jelentéktelennek hitt szexkapcsolatotok, ami végül fontosabb volt mint hittétek azt?

Figyelt kérdés

Tehát azt hittétek, hogy ez csak szex, de végül beláttátok, ha kelletlenül is, hogy a másik sokkal fontosabb?

Mikor jöttetek rá, és milyen kontextusban?



2021. jún. 24. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Ne álmodozz.
2021. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Add fel.
2021. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mit adjak fel? Szerencsetlenek! Házas férfi vagyok, feltettem egy kérdést
2021. jún. 24. 14:44
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

Igen volt.

Szexkapcsolatom volt egy pasival, ő nős volt, én is kapcsolatban voltam.

Aztán beleszerettem, és egy szavába került volna, hogy borítsak és hozzámenjek. Akkor ezt nem mondtam el neki, mert tudtam, hogy ez egyoldalú. Csak később meséltem ezt el neki, miután már vége lett köztünk a szexkapcsolatnak. Sok éve volt, de utólag is ugyanezt érzem.

2021. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Házas nőként írom: ne reménykedj.
2021. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Mi ez a sok negatív hozzászólás? Wtf...


Igen, volt olyan, hogy laza kapcsolatnak indult, utána beleszerettem a lányba.

De akkor már késő volt

2021. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem reménykedek semmiben, feltettem egy kérdést, kiváncsi vagyok ki mit élt át
2021. jún. 24. 15:04
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Hogy fontosabb, vagy több vagy mi, fogalmam sincs, csak azt tudom hogy valami nem stimmel, valami van. Hogyan jöttem rá? Hogy nem megy ki a fejemből. Semmi több, csak itt van újra és újra, rajta kattog az agyam.

Pedig ráadásul elvileg nagyon nem kellene.

2021. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Volt.
2021. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Volt, egyszer laza kapcsolatba kerültem egy férfivel, de aztán belezúgtam nagyon. Ezenkívül még volt 1-2 laza, velük simán ment érzelmek nélkül.
2021. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!