Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy valaki hűséges tud maradni a kapcsolatban, ha a múltban nem volt az?

Figyelt kérdés
Az előző barátnőjét többször megcsalta és alapvetően flörtölgetős típus.

2021. jún. 29. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Adj neki egy esélyt
Semennyi, engedd el
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek nem tudom minek párkapcsolat. Mármint azt megértem hogyha valaki fiatalon ki akarja élni magát, mert olyanból van bőven, de akkor ne akarjon kapcsolatot. Ameddig nem dönti el, hogy felhagy ezzel az életmóddal addig felesleges tervezni vele.
2021. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy egy ilyen ember mi olyat tud, amiért egyeseknek megéri folyamatosan rettegni egy szar jellem mellett.
2021. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Köszi a megerősítést!
2021. jún. 29. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, aki nem túl szépen viselkedett régen, de már rég megbánta, megváltozott. De ha még most is flörtölős típus, mindenkivel, felejtsd el. Az csak miattad nem lesz kezesbárány, akármennyire ezt sugallják a hollywoodi romcsi filmek.
2021. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tökéletesen felvázoltad a jelenlegi helyzetet. Az elsőt állítja, a másodikat meg teszi.
2021. jún. 29. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a régi párjaim megcsaltam, akár a 3 hónapos kapcsolatot is, mert elbódultam attól hogy sokan vágyták rám (16 körül). Azóta felnőttem, megszoktam a figyelmet, le tudom kezelni, és töretlenül hűséges vagyok 3 éve. ( az összes kapcsolatom nem volt egybe ilyen hosszú előtte)
2021. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!