Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódik hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal még régebben egy rendezvényen, az első pillanattól rám kattant, bókolt és a rendezvény után is felkeresett, találkoztunk párszor. Akkor nekem még nem jött be valahogy, gondolom, megérezte hogy így van és keresett magának barátnőt. De ettől függetlenül velem is talalkozgat tovabbra is. Ami fura hogy mindig hozzám ér, átkarol, meg akar fogni. Mindig kérdezi hogy hogy állok a pasikkal. Valamelyik nap flörtöltem vele, ismét megkérdezte hogy hogy állok a pasikkal, van-e aki tetszik, és mondtam hogy van, csak nem hiszem hogy tud róla hogy nekem tetszik + barátnője is van. Erre ő azt mondta hogy semmit nem jelent ha van barátnő, hódítsam el a pasit. Most nem tudom, hogy magára gondolt-e😂 ma is felhozta hogy nála már senki nem akar bepróbálkozni mióta van barátnője meg hogy előtte sem tetszett senkinek, ezeket irkálta nekem. Szerintetek? Ez a fiú szeretne valamit?



20/l



2021. júl. 1. 08:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg továbbra is szeretne velem találkozni kettesben a barátnő mellett
2021. júl. 1. 08:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha akarsz letudsz rá csapni igen.

Akkor elhagyja a barátnőjét és veled lesz.

Utána pedig ha talál mást, téged is dob és majd azzal lesz.

Ez így tök logikus. Ha barátnők mellett lehet csajoznia és megteheti akkor megfogja. Ha ez kell akkor ott van viheted, a tied :)

Vonzódik hozzád persze, de nem szerelemből csak jól nézel ki. Amennyiben szerelmes lett volna, nem keresett volna rögtön magának másik "barátnőt".

2021. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Nagy lehet a baj, ha neked egy ilyen kretén kell.

De ha kell, hát kell, van esélyed. Pár hónapot kibírtok majd, aztán valamelyik csajnak előadja ugyanezt a rossz szöveget, és ha ő is ugyanolyan minőségű, mint az addigiak, akkor vált.

Ja, bocs, elfelejtettem válaszolni: igen, akar, te is tudod, h mit. :D

2021. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!