Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korkülönbség. Mi volt az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség. Mi volt az a kijózanító dolog ahol rájöttél mégis csak számít?

Figyelt kérdés

Sokat szajkózzak nem számít stb. De ha mégis.

Olyanoktól kérdeznék ahol korkülönbségből adódóan jött a probléma.

Mi volt az a kijózanító tény?

Illetve mennyi különbség volt köztetek?



2021. júl. 1. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2021. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
70%
Leginkàbb a felelősség kérdése. Egészen màsként reagàltunk egy komolyabb szituban.
2021. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Mindig hozzám hasonlo korúakkal foglalkozom +-csak pár év.


Szóval a nagyobb korkülönbségből már ott adódott probléma hogy en olyanokkal össze sem jöttem akik bőven idősebbek/fiatalabbak nálam, sőt, csak sima emberként kezelem az ilyeneket és nem veszem másik nemnek sem:D (nem is nézem ffinek)

2021. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt. Se mikor nalam volt idosebb, se miota nalam fiatalabb volt. Extrem korkulonbseg is volt.

Ez valami magyar fetis, mint sok mas utalkozas is. Semmi gond nincs vele ket konkretan jol osszepasszolo ember eseteben.

N

2021. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

40 körül rájöttem, miután megromlott a házasságom, hogy két lehetőségem van szerelemre:

1. Házas pasi szeretője leszek.

2. Fiatalabb pasival jövök össze.

Ez utóbbinál komoly kapcsolat kizárva a korkülönbség miatt. 5-6 év alatt egy negyvenes nő elfonnyad, a harmincas srác meg kivirul. Gyerekvállalásról nem is beszélve. És ezt a pasik tudják a legjobban, akik kifejezetten imádják csak szexre hajkurászni a negyvenes nőket, akikről azt gondolják, úgyse akaszkodnak rájuk. Egy negyvenes nőt már nem vesznek komolyan a fiatalabb férfiak, idősebbek meg foglaltak.

2021. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
11 év van köztünk, az elmúlt 30 évben nem okozott problémát.
2021. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

19 év volt.

Mikor a gyerekünk született utána jöttem ra hogy ő már nagypapaszerepben van biológiailag de apának alkalmatlan. Igy is volt.

2021. júl. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Soha nem volt gond a korkülönbség, sem lelkileg, sem testileg.

Ha két ember összeillik, nem számít a kor.

Pasim idősebb volt mint anyukám, sosem éreztem egy pillanatig sem. Legalább olyan pörgős és aktív volt mint én, én kifejezetten szerettem, hogy határozott, céltudatos, udvarias, intelligens, tapasztalt, odaadó, figyelmes, stb, (ellentétben a korombeli srácokkal), és igazi Férfi, aki mellett valóban Nőnek érezhettem magam.

Évekig tartott, és nem a korkülönbség miatt lett vége.

Az egyetlen dolog amit mások is írnak, talán a gyerekvállalás, ahol kiütközhet, ha nagyon nagy a korkülönbség (25-30 év), akkor már tényleg nyugdíjas lesz javában mire a gyerek leérettségizik... ez talán okozhatna gondot, nem tudom. Bár jó pár olyan 50-es pasit ismerek, akik fittebbek int sok 20-30 körüli...

2021. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Köztünk 11 év van a párommal, másfél éve együtt is élünk (2 éve vagyunk együtt amúgy). A szüleim közt 12 év van, most ünnepelték a 35. házassági évfordulójukat. Baromira nem ettől függ, milyen egy kapcsolat.
2021. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Na megint itt van a sok incel, meg lúzer, meg szexhiányos, meg féltékeny... :D
2021. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!