Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehet valami jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet valami jel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik egy ideje, egy helyen dolgozunk és én nem voltam egy hetet mert beteg voltam és hallottam ezt mondták nekem hogy megkérdezte az egyik nap

az az napi müsszitől hogy Meggyógyultam e?


Nem tudom lehet túl sokat gondolok bele



2021. júl. 4. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ma már kiírtad 1xer
2021. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből már esküvő lesz😅😂😂😂😂
2021. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
És ennek mi köze a Kpop-hoz és a BTS-hez? Vagy minek tag-elted be ezeket is?
2021. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Az, hogy érdeklődik a jólléted felől nem jelenti azt, hogy bejössz neki.
2021. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem lehet, hogy helyetted dolgozott olyankor amikor nem voltál és ezért kérdezte, hogy mikor jössz már?
2021. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Annak a jele, hogy hiányzik a dolgozó munkája.
2021. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőled kérdezné az más lenne, miért nem tőled kérdezi? Próbálj vele négyszemközt beszélni, abból kiderülhet hogy csak félénk vagy nem szeretne semmit csak mit barát érdeklődik irántad. Ti csajok jó kis kérdéseket tudtok ,vagy mond neki hogy szerinted aranyos dolog hogy érdeklődött irántad, a reakcióból és mert négyszemközt vagytok tudni fogod a választ a kérdésedre. Csak ne legyél nyomulós és túl kedves ,az nem jön be,legalábbis nekem nem 😅. 35f
2021. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!