Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Néha azt érzem hogy szórakozás vagyok számára, néha azt hogy oda van értem. A többi lent. ⬇️⬇️

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben több udvarlóm is akadt. Egy úgy mégis igazán megfogott. Íme a mi kis történetünk. Kb. 1 évvel ezelőtt ismertem meg. Akkor még nem gondoltam volna hogy ezt fogom érezni iránta mint most. (Ki nézete nem jön be a srác, de mint ember nagyon szeretem. ) A lényeg hogy elég kitartóan udvarolt,aztán volt egy balasete melyből kifolyólag nem találkoztunk 2 hónapig. Mire újra jött iskolában addigra én már benne voltam egy kapcsolatban, de mivel nem éreztem benne jól magam hamar ki is léptem. A mi kis "kapcsolatunk" itt kezdődött el igazán. Vizsgák után mentünk ebédelni, kávézni, stb.. Aztán jött egy hétvége mikor meg kért hogy dolgozzak a bárjában 1 napot. Akkor nála is aludtam és szexeltünk.. Aztán jött egy következő hétvége mikor újra együtt aludtunk és szexeltünk.. Akkor azt hittem valami el kezdődött. De nem. Jött a nyár, szezon és a vendéglátós élet újra :( így sajnos egész nyáron nem találkoztunk. Szeptemberben mikor el kezdett itt a környéken dolgozni kersett mindig mikor itt volt, úgy éreztem meg maradt az a szikra ami nyár előtt jött. Szeptemberben találkozgattunk,aztán a telefon hívásai egyre ritkábbak lettek. Az utóbbi másfél hónapban dolgoztam nála többször is. Együtt aludtunk de nem szexeltünk. Mostmár elég ritkán keres. De mikor együtt vagyunk azt érzem hogy ő is akarja hogy legyen valami kettőnk között,de mikor nem vagyunk együtt meg azt érzem mintha nem is érdekelném. Közben a legjobb barátja azt mondja hogy ő szerinte teljesen oda van értem de nem értem hogy akkor miért nem tesz azért hogy legalább megpróbáljuk. Szerintetek csak szórakozás vagyok számára vagy lehet hogy tényleg érez valamit csak nem meri bevallani saját magának?

#szórakozás #Lehet e ebből valami?
2019. jan. 1. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Te egy olcsó lotyó vagy, mégis mit érezne irántad? Az ilyet csak megdugni szokás, ha úgy adódik, de nem szokás belezúgni.

Erre mondják, hogy ha hellyel kínálod, már lefekszik..

2019. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mégis milyen alapon lotyózol le? Ismersz talán?
2019. jan. 2. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben nem mentem volna dolgozni hozzá. Felborultak az erőviszonyok.
2019. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

"tényleg érez valamit csak nem meri bevallani saját magának"

Ne haragudj, de ezzel csak a végtelenul ostoba, naív emberek áltatják magukat. Ne álmodozz, csak szórakozik veled, elvan veled amikor épp nincs jobb dolga, minden tette ezt bizonyítja. A szavak lószart se érnek tettek nélkül, a barátja szavaival meg konkrétan kitörölheted a hátsód. Reménykedhetsz, de csak magaddal cseszel ki.

2019. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!