Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan szeremi indittatasu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szeremi indittatasu tetted amit utolag szegyellsz?

Figyelt kérdés
Nemreg talaltam egy levelet... hat, mit ne mondjak, orulok hogy nem kuldtem el anno, mert irto ciki :D :D Belevoltam zugva valami hulyebe es ilyen szulinapi ajandekkal keszultem volna meg minden. :D :D AAA
2021. júl. 8. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sírva felhívtam a srácot aki kidobott a menyasszonyáért. Szerelmes voltam. Nagyon ostoba voltam így visszanézve, dehat hibájából tanul az ember.
2021. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kis csálé linzerszíveket sütöttem egy Erasmusos egyoldalú "szerelmemnek", szerencsére összekevertem a két külföldi egyetemi város nevét így sosem kapta meg a csomagot :) és nem is tud róla. '90-es évek.
2021. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívhez szóló verset írtam a srácnak, amit egy szavaló versenyen adtam elő. Utólag idétlen és ciki is. Persze akkor nem tartottam annak.
2021. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elhittem a szavait meg az "érzéseit". 😔
2021. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!