Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy személybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy személybe és plátói viszonzatlan szerelem ez, mivel nem viszonozza, akkor ezek után már bele estem abba a körbe, hogy már csak ilyen viszonzatlan vagy plátói szerelmet vonzom be magamnak?

Figyelt kérdés

Vagy van még remény, hogy boldog leszek egyszer egy viszonzott szerelemben?


Velem van valami baj, hogy életemben először ez előfordult? Eddig mindig mindenkit sikerült levenni a lábáról és nem értem, hogy történt ez most meg. Pedig működik a kémia is és még sok más is. Miért vonzottam be a plátói viszonzatlan szerelmet?



2021. júl. 11. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Na és, majd lesz másik. Miért lenne ez mindig így?
2021. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy viszonzatlan?
2021. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondta. Kémia az van köztünk. Részemről szerelem. Részéről nem tudom mi pontosan, de elmondása szerint nem tudja viszonozni. 😔


Valahol olvastam, hogy vannak akik ebbe az ördögi körbe esnek, hogy viszonzatlan szerelmet éreznek és, hogy sorozatosan ezek ismétlődnek valamilyen oknál fogva ezeket vonzák be maguknak.

Na már most én is elgondolkodtam azon, hogy mivel velem is ez megtörtént, akkor ezentúl én is a viszonzatlan szerelmet fogom bevonzani magamhoz?

2021. júl. 12. 00:16
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
3-as Ne olvasgass hülyeségeket. Az életed te irányítod!
2021. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nyíltan mondd meg neki, hogy mit érzel. Szerintem. Utána, ha úgy sem akar, akkor legalább megnyugtat a tudat, hogy megpróbáltad. :))) Legalábbis én ezt tenném.
2021. júl. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan jártam én is. Rég voltam ilyen sz*rul
2021. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, van ilyen, hogy csak plátói kapcsolatra képes valaki.
2021. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!