Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes dallal üzentetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes dallal üzentetek már annak, aki bejött nektek, de nem mertétek neki elmondani?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Hacsak nem vagy John Cusack a Mondhatsz akármit című filmből, akkor nem hinném, hogy ez működne.

[link]

2021. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
75%
Egyszer csináltam ilyet (Foreigner - I want to know what love is). Kiszemeltemnek nem jött át a lényeg. :))) Azóta nem csinálom.
2021. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 es válaszoló hallotta legalább?Válaszolva a kérdésre: nem,mert nem biztos hogy hallja vagy tudja neki szól.
2021. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Hajaj...mi még beszélgettünk is dallal.
2021. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Z ***** válasza:

Szerintem, ha te énekled el neki, akkor meg fogja érteni, de ha csak messengeren belinkeled, azt lehet, hogy csak egy random szép zenének veszi, főleg, ha már máskor is küldtél neki zenéket. Bár azért sejthet belőle valamit.

Mondjuk nem derült ki a kérdésből, hogy fiú küldi vagy lány, de ez nemtől függetlenül is csak úgy működhet, ha ismered azt, akinek küldöd és tudod, hogy tetszene neki.


Én pl. nem tennék ilyet, és a menyasszonyomnak nem is tetszett volna szerintem.


Ne csak jeleket küldözgess, hogy tetszik neked, mert ez azt mutatja, hogy félsz. Jó, vannak olyanok akik szeretik a félős embereket, de ez nem feltétlenül vezet hosszútávú kapcsolathoz, már aki azt keres. Persze vannak kivételek, ezt mindenki a saját helyzetében mérlegelje, de általában nem előny, ha félsz kimondani, amit érzel.

2021. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem privát üzenetre gondolt.

Mi úgy üzentünk egymásnak, hogy sima Fb megosztás volt hírfolyamban amit mindenki megkap. Persze ez csak az elején megy így, amikor még a két ember csak tapogatózik egymás felé akár félénkségből, de komolyabb oka is lehet, pl. ha az egyik vagy mindkettő foglalt.

Simán működhet kölcsönös vonzalom esetén. A legjobb az benne, ha nem kölcsönös, észre se veszi, mert nem fog a profilodon lógni és nagy eséllyel a hírfolyamában se vagy benne.

2021. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Köles05 válasza:
Én egyszer írtam dalt a kiszemeltemnek. Egy héten keresztül napi 5-6 órán szenvedtem vele, mire olyan lett, hogy el mertem volna játszani neki. Vártam az alkalmat. Egyszer egy, átlagos beszélgetésünk veszekedésbe torkollott, amikor mondtam neki, hogy írtam neked egy dalt. Akkor kukázzam, vagy kíváncsi lennél rá? Ekkor kaptam meg életem legfájóbb válaszát. Nem kell, hátha jó lesz másnak.
2021. júl. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!