Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 28 év korkülönséggel mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 év korkülönséggel mennyire lehet tartós?

Figyelt kérdés

én 31 vagyok (nő), a párom 28-altöbb.

még nagyon friss a kapcsolat, de már több helyről megkaptuk, h. fura ez, túl sok, mi lesz később.



2021. júl. 15. 02:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, a 8-as miért pontozták le, pedig konkrét tényt írt :D
2021. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
11.mert jobban tetszik nekik az én tényem pedig az is tény :D 7-es voltam..
2021. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#12 (7):

Nem, az nem tény, ellenkezőleg. Ezt írtad:

"Mikor te leszel 60 éves a pasi már lehet a koporsóban alukál így a tartós kapcsolat kilőve..."

Nézzük a tényeket, egyszerű matematika: most 31 éves a nő, vagyis ha 60 éves koráig tart a kapcsolat, 29 évet éltek együtt. Ez mitől nem tartós kapcsolat? A kapcsolatok túlnyomó többsége nem tart eddig. A házasságok többsége nem éri meg a 29 évet.

Most akkor mitől is tény amit írtál? :)

2021. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
59%

Lehet tartós, miért ne lehetne? Az persze benne van, hogy hamarabb elveszíted, mint egy veled egyidőset. De ez is csak feltételezés, fiatalok is meghalnak, előre semmit sem lehet tudni. Ha szeretitek egymást, más nem számít. Ne törődj azzal, mit mondanak mások.

74N

2021. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
#14: hú, ez aztán az érvelés :D tipikus ostoba lúzer duma, mivel tényszerűen megcáfoltak, érved nem maradt, jöhet a béna személyeskedés? Gratulálok :D
2021. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
15.az igen kötve hiszem hogy te komolyan 74 éves lennél és gyakorizik XD..
2021. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
" Minket csak a halál válaszhat el, de én kicsit szomorú leszek, hogy te már pár éven belül halott leszel." ...mondta a fiatal nő az öregembernek.
2021. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
79%

#17 Ha hiszed, ha nem, annyi vagyok. Miért, szerinted az elfekvőben kéne lennem?

74N

2021. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Apám 50 évesen nősült újra, a felesége több mint 20 évvel fiatalabb, van már egy csodaszép gyerekük. Fittebb, mint sok 30-as.

szomszédom férjét 39 évesen vitte el az infarktus, senki nem gondolta volna, és sajnos nem egyedi eset.

Ahogy sokan írták, a hasonló korúak házasságának több mint fele végződik válással.

A kor semmire nem garancia, az számít, boldog vagy-e.

Apámtól is kérdezték már, biztos jó ötlet-e ennyivel fiatalabb nővel új életet kezdeni. Azt mondta, inkább legyen 10-20 boldog éve és szép élete valakivel, mint 30-40 magányosan vagy rossz kapcsolatban.

Élj a mának, évezd amíg tart, ne foglalkozz másokkal.

2021. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
19.nem kell gorombának lenni mami, csak szokatlan hogy itt van egy idős asszony és gyakorizik..
2021. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!