Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 28 év korkülönséggel mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 év korkülönséggel mennyire lehet tartós?

Figyelt kérdés

én 31 vagyok (nő), a párom 28-altöbb.

még nagyon friss a kapcsolat, de már több helyről megkaptuk, h. fura ez, túl sok, mi lesz később.



2021. júl. 15. 02:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
én isazt mondom inkább legyen rövid de boldog idődszakaz életedben. én 40 vagyok, kb 46-50 év után már nem nagyon fogok kelleni senkinek, itt panaszkodnak 50-60 éves szép színésznők is hogy a pasik 10-20-30 évvel fiatalabbat akarnak, ezért één még kiélem magam 25-30-as pasikkaé egészen 50 éves koromig. utána még talán befeutok pár negynevesbe is, amikor már végképp mamókás leszek 56-60 fele, akkor meg már leszarom az egészet és élem a vidám szingli életem.
2021. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%

Ha el tudod fogadni, hogy nálatok a tartós az max 20 év, mert várhatóan bekövetkezik a másik halála addig, akkor oké.


Nyilván tudjuk, hogy 20 évesen is halnak meg emberek, de itt már előre fixalható hogy nem lesz aranylakodalom.


Az én férjem 12 évvel idősebb. Ez még teljesen belefér.


Gyermeket akarsz?

2021. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
11%

Volt itt egy komment, hogy 29 év már tartós kapcsolat.


Ezt hogy számolta ki?


Az öreg 59+29=89 évig fog élni? Esély nem sok Mo-n, de legyünk bizakodóak :D

2021. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#23:

1. 59+29=88, de ezen ne akadjunk fenn :)

2. az egy válasz volt egy előző kommentre, hogy mi van ha a nő 60 lesz amikor meghal a pasi. Az lett volna 29 év.

3. apám 92, köszöni, jól van. Nyilván nem olyan fizikummal, mint 20-30-40 évvel ezelőtt...

4. Bernie Ecclestone ha jól emlékszem 92 évesen lett újra apa. Remek formában van az öreg.

5. Ahogy más is írta, 30-as 40-esek is halnak meg sajnos, ilyen alapon senkinél sem biztos a tartós kapcsolat

+1: ismerve a válások számát, egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy ha boldog vele legyen, tök mindegy hány év, addig is olyannal él akivel szeretik egymást. That's the point.

2021. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
35 voltam, amikor összejöttem egy 60 éves férfivel-ez 20 évvel ezelőtt volt, azóta együtt élünk. Sokáig nem okozott gondot a korkülönbség, de 1-2 éve már vannak problémák, amelyek abból adódnak, hogy- bár korához képest igen jól tartja magát- de mégis csak vannak dolgok, amik 80 évesen kevésbé mennek már... És mi azonos élethelyzetben voltunk, egyikünk sem akart már közös gyereket. Ha Te szeretnél, akkor ez okozhat problémát. És ezt most célszerű átgondolnod...
2021. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen jó. Csak annyi, hogy úgy kalkulálsz, hogy halála után te még élni fogsz, de amúgy egyáltalán nem számít kb.


Csak a személyiség számít.

2021. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
#26: Igen, ebben tökéletesen igazad van. Annyival egészíteném ki, hogy ha értelmes a férfi, akkor együtt kalkuláltok és terveztek úgy, hogy a halála után Te még élni fogsz... Ez nálunk komolyan téma volt, hogy halála után hol, hogyan szeretnék élni, kell-e a meglévő nagy ház, akarok-e dolgozni még, stb... (25. vagyok)
2021. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
lassan elpatkol
2021. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#28: Ezt most miért kellett? Jobb a lelkednek, ha szívathatod? És mi az, hogy 'elpatkol'? Az én férjem 60 volt, amikor összejöttünk, most 80 lesz, teljesen OK fizikailag, a hét végén éppen fát vágott ki a kertben. ( ezt figyelembe véve végül is igazad van: lassan...)
2021. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
müködhet ekkora kor különbségel is kapcsolatotok,babáitok is lehetnek.férfi az apád lehetne,de nem baj
2021. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!