Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit választanál: a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál: a nagy szerelmet, ami izgalmas, és azt érzed tőle hogy igazán élsz; vagy a sokkal lagymatagabb érzelmeket, ami nem izgi, nem élsz tőle úgy igazán, de viszont egyszerű, kényelmes, kiszámítható, belátható, biztonságot nyújtó?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

gondolom a mondatod 2. fele is úgy indult, mint a mondat 1. része, az elején ott is érzelmi tűzijáték és izgalom.... elárulom, h. ha beleugrasz, pár év múlva ugyanott tartasz vele is, mint most.


sztem az a korrekt, ha lezárod, amiben vagy, minek tennéd tönkre egy lagymatag kapcsolattal a párod életét, miközben már kifelé kacsingatsz?!

2021. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Felturbóznám a férjemmel a kapcsolatunkat, hogy vele érezzem azt, amit az első opcióban leírtál. Így is szoktunk tenni, a rajongásig szeretem őt.
2021. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt amelyiknek jovoje van lehet haladni fejlodni kozos ingatlan stb lathato ki belole.
2021. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
1-es +++++++++++++++++++++++++++
2021. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Én a 2-esben élek, mert akivel 1-es lehetett volna, az elcseszte.
2021. júl. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Eggggggyértelműen az első. Azt kell biztonságossá, kiszámíthatóvá tenni. Sőt azt lehet inkább azzá tenni.
2021. júl. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
A kettő szerintem nem zárja ki egymást...
2021. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a másik embertől, meg az igaz szerelemtől élek csak igazán. millió+1 dolog megmozgat ezen kívül is.
2021. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a nagy szerelmet - mert én úgy érzem, hogy izgalmas lehet tányértörés meg veszekedés nélkül is egy kapcsolat, és a pezsgő szerelem mellett is érezheti az ember magát biztonságban.
2021. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1essel nem értek egyet, másabb lehet évekkel később is van akivel langyos unalmas, aztán megtalálod akivel sokkal jobb az elején, és később is ugyanolyan jó, de ismered is szóval biztonságos, elkötelezett, de mégis fejlődő.
2021. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!