Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok? Biztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok? Biztos, de kissé lapos kapcsolat, vagy bizonytalan, de izgalmasabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van párom, másfél éve lassan. Jól kijövünk, viszont ő kissé otthonülős típus, én időnként buliznék, és rossz hogy ő sose akar jönni velem, meg igazából sose volt olyan igazi lángoló szerelem. Szeretem, meg minden, de nem érzem magam szerelmesnek. Ennek ellenére nagyon jól kijövünk, igazából szerintem akármennyi ideig együtt lehetnénk, összeillünk.

Most viszont megismertem egy másik srácot, aki okos, vicces, nagyon rendes és kedves velem, jóképű, jó ízlése van, hasonló az érdeklődési körünk, tud bulizni, és elég valószínű hogy bejövök neki. Egyre inkább azt érzem, kölcsönös ez a szimpátia.

Viszont nem tudom, mit tegyek. A barátommal jól megvagyunk, de hiányzik hogy igazán szerelmes legyek, és hiányzik a pörgés, a sok közös program. De félek eldobni a biztosat, ráadásul a barátom a rajongásig szeret engem, és mivel én is szeretem őt, nem lenne szívem elhagyni, viszont lehet, hogy ha vele maradok, boldogtalan leszek, amiért mellette nem élhetem ki magam annyira (nem arra gondolok, hogy kavarni meg lefeküdni sok emberrel, hanem így nem tudok a párommal közösen bulizni, programokat csinálni, stb)

A fő kérdésben a "bizonytalan"-t úgy értem, a második fiút nem ismerem rég óta, csak pár hete, míg a barátomat már 5 éve.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

20/L


2013. aug. 29. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy látom az írásodból hogy nem igazán érzed jól magad a pasid mellett szerintem. Beszéld meg vele ha pedig végképp semmi akkor lehet olyan kapcsolat kéne ahol jobban érzed magad :P
2013. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 viktor123456 ***** válasza:
Az a kapcsolat halott. Lapát, és dugj a másikkal. :-)
2013. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha folyton otthon ültök. Nálunk is ez volt, de elfogadtam, mert szeretem. A szex is lapos, de én szoktam bele színt vinni, csak egy kis fantázia kell hozzá:)
2013. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele, hogy ezek a problémáid, próbáltátok megoldani őket? Egy idő után kicsit elmúlik az a lángoló szerelem, és inkább egy biztosabb szeretet veszi át a helyét.

Esetleg azért is keltette fel a figyelmedet ez a fiú, mert vágysz az újdonságra, unatkozol. Ha megbeszéled a barátoddal, talán őt is rá lehetne venni új dolgok kipróbálására, és visszavinnéd a színt a kapcsolatodba.


Ha nem megy, és teljesen eltérő az életstílusotok, akkor nem biztos, hogy vele maradni a jó választás. De ha fontos neked, megpróbálhatod megjavítani a dolgokat, mielőtt feladod.

2013. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki sokszor, hogy nekem szükségem lenne közös programokra, de mindig azt kapom válasznak, hogy ő már csak ilyen sz@r alak hogy nem akar semmit csinálni (az ő szavaival élve)

Ő fontos nekem, de szerintem ha ő nem akar változtatni, nem tudok vele mit kezdeni :( szóval vagy eltűröm vagy feladom..

2013. aug. 29. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!