Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Inkább legyek elérhetetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább legyek elérhetetlen, vagy legyek én A biztos pont?

Figyelt kérdés

Szokták mondani és tapasztaltam is, hogy a férfiaknak általában az kell, amit nem kaphatnak meg. Vagy amiért küzdeni kell.

De emellett ott van az is, hogy egy nő legyen megbízható és egy biztos pont, akire mindig lehet számítani, aki mindig a készségedre áll és ugyan annyira szeret/keres téged mint te őt.


Milyen az a nő akibe beleszerettek? Harcolni kell folyton érte, várni kell hogy írjon végre, legyen elérhetetlen vagy a biztos pont aki mindig ott van és lesz nektek?


2021. júl. 19. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, őszinte kapcsolatra vágysz, akkor vedd le az álarcot és viselkedj úgy, ahogyan azt a szíved mélyén jónak érzed. Ha játszmázol, sosem lesz igazán jó senkivel.
2021. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megbízhatatlansággal csak mérgező, társfüggő, agyilag óvodás szinten maradt embereket lehet megfogni.


Ha megbízható vagy és ezért elhagy, vagy emiatt benyögi, hogy "nincs meg a szikra", vagy elunja magát, akkor jobb is, ha kilép az életedből.

2021. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Én csak azt mondom: Ha valahol játszmázni kell, az nem éri meg a belefektetett energiát.


Nálam, ha valaki elérhetetlen, instant elveszíti az érdeklődésemet (akkor is, ha minden tekintetben az ideálom). Húzok egy strigulát, megállapítom hogy ha valamilyen csoda folytán összejövünk sem lesz a vigaszom, nem lesz a társam, nem számíthatok rá, és lépek tovább. 31 évesen nem érdekelnek a tini szintű játszmák.

2021. júl. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legyél az,aki vagy. Máskülönben csak az eljátszott szerep lesz benned érdekes,ami nem te vagy. Úgy meg van értelme?
2021. júl. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Jó az ha van tartasod. Ennyi csak.


A tul kapaszkodo hamar ömlengő becsicskult behodolt eletkeptelennek tűnő vagy feltekenykedo nők, azok ugy hosszabb távra nem opciok, sőt a ffi szerelme sem tud kialakulni ha meg "folytva" .

Nem kell mindenrol beszámolni es kiadni magad, ennyi csak.

2021. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél önmagad.
2021. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!