Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor szakítottatok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szakítottatok a párotokkal és padlón voltatok, mennyi időre volt szükségetek, hogy újra ismerkedjetek, nyissatok?

Figyelt kérdés
Velem már 1,5 hónapja szakított az a fiú akibe szerelmes voltam, de kb úgy vagyok vele, hogy másra rá sem bírok nézni, egyszerűen nem érdekel más, és kedvem sincs semmihez, hogy ismerkedjek. Tudat alatt még mindig nagyon bánt a dolog, hogy elhagyott és néha bekönnyezem miatta. De másrészt meg úgy érzem, ha nem találok valaki mást, aki eltereli róla a figyelmem, megfogok őrülni. Mennyi idő után fog ez elmúlni?

2021. júl. 23. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más. Van aki hamar túl teszi magát és van aki meg évekig így van.
2021. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legutóbbi szakítás kiheveréséhez olyan 7 hónap kellett. De ezután még 4-5 hónapot pihentem mire újra ismerkedésre adtam a fejem.


23F

2021. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában mindig egy másikra van szükségem, hogy az előzőt ki tudjam heverni. Tudom, hogy ez nem jó dolog, de sajnos eddig nekem csak így ment. Amíg nem jött más az életembe, addig mindig az előzőt sírtam vissza. De szerintem ez baj.
2021. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év után tudtam először ránézni másra, de nem működött, mert még nem voltam rajta túl.

3 év után volt először olyan, hogy valaki önmagában megfogott és nem azért, hogy hátha kiveri a fejemből azt a másikat. De sz érzelmeim még ekkor is le voltak szedálva, képtelen voltam őrülten szerelmes lenni. Onnan jöttem rá, hogy szerelmes vagyok, hogy migrénes rohamot kaptam, amikor megtudtam, hogy elmegy és nem látom többé.

2021. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 6-8 hónap volt az az idő, amit már abszolút a kapcsolat haldoklásának tekintek így utólag. Miután megtörtént a szakítás, további 4 hónapra volt szükségem a teljes továbblépéshez.


5 éves kapcsolat volt, azért tettem túl magam rajta viszonylag hamar, mert nem volt felhőtlen, sokat szenvedtem sajnos benne.

2021. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ha leírom neked, hogy öt év akkor elsírod magad. Egy kis idő után majd el kell kezdeni foglalkozni vele mert magától nem múlik el semmi.
2021. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4 hónap kellett. Könnyebb volt, mert toxikus volt. Szerettem, de felismertem, hogy nem volt egészséges kapcsolat.
2021. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!