Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedjek meg egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egyetemen egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet. Van egy csajszi, aki bejön. Egy karon vagyunk, de nem egy szakon. Heti csak 2 előadás közös vele.

A nevét tudom, mert utánajártam, de meg egyszer sem beszéltem vele.


Hogyan tudnám megismerni? Tudnátok ötleteket adni, hogy mikor, hogyan menjek oda hozzá? Miről beszéljek, miről kérdezzem, hogyan mutatkozzak be neki, stb.

Ezelőtt még nem volt kapcsolatom sajnos :/


19 F



2020. okt. 20. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Szerintem ilyenkor valami egyszerűvel kell indítani pl. -Szia, esetleg nem voltál itt múlt órán? Elkérhetem óra végén a jegyzeted? -valami ilyesmire gondolok. Aztán megkérdezheted az óráról, hogy neki mennyire tetszik, szimpatikus-e a tanár, mik a vizsgakövetelmények, lemaradtál-e valami fontosról a múltkori hiányzásoddal stb. Innen el lehet indulni. Ne legyél túl rámenős, tehát nem kell rögtön bemutatkozni és azzal indítani, hogy nagyon szép vagy elmegyünk kávézni? Jobb lassabban, ha még nem ismeritek egymást. Vagy, ha katalógusos az óra, akkor feliratod magad vele (velem volt már ilyen, egy srác 200-as előadásból kereste ki a nevem, és írt rám, hogy nem-e tudnám felírni, úgy hogy soha nem beszéltünk előtte :)) Sok sikert, írj majd, hogy alakult!

21/L

2020. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem bármivel leszólíthatod, ha kölcsönös a szimpátia, örülni fog. Engem egyetemen volt, hogy úgy szólított le egy srác, hogy: szia, mizu. Pedig nem is ismertem.

Volt, aki facebookon bejelölt, utána meg folyton rám köszönt.

De volt olyan, hogy nekem tetszett egy pali egyetemen, és random elkezdtem ráköszönni, aztán ráírtam.

Én is azt mondom, hogy nem kell rámenősnek lenni, de szerintem nyugodtan próbálkozz, veszítenivalód nincs. Maximum nem jön össze, akkor jön a következő, az egyetem az ismerkedésről (is) szól!

25/N.

2020. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Erre a kérdésre mondják azt, "ha kérdezned kell soha se tudod meg"

Amúgy bár milyen kérdéssel odamehetsz. PL: Láttalak xy karon én is arra járok, te mit tanulsz, mi érdekel.

2020. okt. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most a COVID miatt sehol sincs katalógus :)


Amúgy ne bonyolítsd túl. Előadás előtt, amikor vártok a teremnél, megszólítod, “szia, te is erre az előadásra jössz?” “igen, aha” “amúgy xy vagyok” *ő is bemutatkozik* bent leülsz mellé, előadás közben susmogtok egy kicsit, majd otthon bejelölöd face-en, elkéred a jegyzeteit, aztán beszélgettek.

2020. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a tanácsokat! Bepróbálkozom :D
2020. okt. 22. 07:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, te is ebben az előadóteremben vagy?"


🤣

2020. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez jó, olyan, mint a a buszon megkérdezni, hogy “ez hanyas busz?” 😂
2020. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7


"Szia, te is ezen a buszon utazol?"


:)

2020. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!