Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi fogott meg titeket elsőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fogott meg titeket elsőnek a párotokban (külsőleg vagy belsőleg)?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kulsoleg tetszett eleve, mikor szobaelegyedtunk, de ami igazan megfogott benne az, hogy milyen kedves ember, milyen oszinten erdeklodik, mennyire odafigyel ram, megjegyez minden aprosagot, amit mondok, figyelmes.. ritka az ilyen ferfi manapsag.


emellett nyilvan van meg csomo mas jo tulajdonsaga (vicces, intelligens, jo az izlese..) de ez tenyleg azert fogott meg, mert ritka az ilyen torodo, figyelmes ferfi manapsag, legalabbis en nem nagyon talalkoztam veluk.

2021. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Bevallom neked az őszintét én egy időben azt hittem hogy fontos a külső. Mármint hogy NAGYON fontos. És igen, azt látod meg először de rengetegszer volt olyan hogy számomra szépnek vélt lányt egy két mondat,megnyilvánulás és viselkedés után taszítónak és azt a lányt aki meg kevésbé jött be (nem, nem csúnya) nagyon megkedveltem. És ez mind a kisugárzás. Első páromra nem nagyon emlékszem mivel rövid távú volt.
2021. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑
2021. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

1. Az azonnalisága. Azonnal tud jonni azonnal akar jonni azonnal látni akar

2.magasság es olyan felsőben volt aminek a karján kivul felirat van(a gyengém, nekem nagyon bejonnek az ilyen felsők/kabátok es ritka ilyenekben pasit látni vagy ami kapucnis vagány stb)

3. Akármilyen könnyűnek adtam magam, mégsem kezelt le könnyűnek hanem teljes értékű nőnek tekintett akinek egyszerűen kell a Férfi.

4. A szex olyan hatalmas vele hogy kivágott mindenkit miattam és én vagyok neki a "kezdet és a vég".

2021. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Exem: zöld szemek, babapofi, apró szàj, őszinte érdeklődés az irànyomban.
2021. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy olyan jó kedélyű, vicces volt, mindig mosolygott. Egyszerűen áradt belőle, hogy jól érzi magát és mindenki másnak is jót szeretne. A mosolya meg gyönyörű, még mindig ezt imádom az egyik legjobban benne.
2021. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Magas és jóképű, művelt és intelligens, szellemileg, lelkileg egy hullámhosszon mozgunk. Szerelmes vagyok, mint egy nagyágyú...
2021. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Legelőször a humora. Az első 20 percben hülyére röhögtem magam mellette.

Külsőleg fene tudja...úgy egészében nem rossz pasi, nehéz kiemelni egy dolgot. De talán a huncut mosolya tetszik legjobban.

2021. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy a lelki világunk passzolt,hasonló zenei ízlés, zenei megszállotság, már az elején vicces, jól ellehetett beszélgetni vele, kedves is, okos. :)

Külsőleg a szeme, olyan különleges, a nézése, szemszine szürke.. hosszú haja, a mosolya úgy minden

2021. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!