Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt szerettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt szerettetek bele a párotokba írásban?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nyilván az online térben létrejövő vonzalom nem olyan mint az életben-legalábbis én nem hiszek az ,,online chates szerelemben”-, de mégis, ha nem rögtön találkoztatok vele élőben, mennyi idő chatelés után kezdtetek el vonzódni hozzá? Vagy előbb inkább haverok voltatok, aztán fordultak komolyabbra a dolgok, hogy találkozzatok is?

2021. márc. 26. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
nincs vonzódás, beképzelés van.. Most arra vagy kíváncsi mennyire beteg lehet egy ember aki bele szeret a beszélgetésekbe?
2021. márc. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, az valóban elég beteg. Úgy értettem, hogy honnan tudtad, hogy ebből lehet valami annyira, hogy egy találkozóba is belementél vele egy idő után.
2021. márc. 26. 00:18
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nagyjából 3-4 hónap, de beteg vagyok, szóval gondolom mindegy 🙄
2021. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ameddig csak felületes beszélgetéseink voltak, addig hónapok alatt sem tetszett meg. Amint ez változott és elkezdtünk megnyílni egymás felé, tartalmasabb eszmecserék zajlottak le, másfél hónap (még nagy távolság mellett is) elég volt ahhoz, hogy tudjuk: ide találkozás kell, sőt, egymás teljes lényének megismerése :)
2021. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2021. márc. 26. 00:42
 6/12 A kérdező kommentje:
(Ha valaki kommentelne még, ne tartsa magában, jöhetnek még válaszok :) )
2021. márc. 26. 00:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi idő alatt. Ha valaki írt nekem, nem húztam az időt, talàlkozni akartam (feltéve ha nem egy bunkó àllat volt, mert akkor törlés lett a vége). Előfordult, hogy a bunkó énjük csak személyesen jött ki. Pl. kihúztam a széket magamnak, és a pasi leült rà...
2021. márc. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem lehet vonzódni valakihez az írásán keresztül?!Szerintem megtörténhet. A fogalmazása, a szavai, az írásmódja, a helyesírása adhat valami alapot arról milyen lehet a másik,ami akár vonzó is lehet. A beszélgetések mélysége, tartalma ezt felerősítheti.

Persze ha se kép, se hang nincs, úgy könnyen csalódássá válhat az ábrándozás, idealizálás.

Az írások minősége alapján kialakítunk egy képet, elképzeljük milyen lehet a másik és legtöbb esetben felruházzuk csupa csupa jó tulajdonsággal.

A tényleges megismerkedés után derül ki, mennyire passzol az idealizált kép a valódi emberrel.

Szerencsés esetben nem lőttünk nagyon mellé és még szerencsésebb esetben a másik fél is hasonlót tapasztal velünk kapcsolatban.

De ahhoz, hogy komoly kapcsolattá fejlődjön a dolog, ezek édes kevesek.

Ott van a távolság, család, anyagiak, jövőkép,szokások... stb kérdése ,úgyhogy a kezdeti levelezést kőkemény munkának kell követnie ahhoz, hogy stabil, hosszútávú kapcsolat legyen belőle.

A feleségemmel így ismerkedtem meg. Szinte egy év is eltelt a levelezésünkből, mire láttam képet róla, majd hónapokkal később találkoztunk először élőben.

2021. márc. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy baráti társaságban ismerkedtünk meg. Még aznap este kezdtünk csetelni, de úgy alakult, hogy két hétig nem tudtunk találkozni, mert elutaztam.

Ebben a két hétben szinte non-stop beszélgettünk, így mire találkoztunk személyesen, már tudtuk, hogy "lesz valami".

Nyáron leszünk három évesek.

2021. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hét kb...
2021. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!