Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan rövid az életünk, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rövid az életünk, miért nem azzal töltjük azt a kis időt -ha van rá lehetőségünk- akitől a szívünk megdobog?

Figyelt kérdés

Miért nem vesszük észre azokat a bizonyos jeleket, lehetőségeket?

Egyszerűbb azt mondani magunknak hogy úgysem kellek neki?


2021. aug. 8. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz belátni, de lehet, hogy azért, mert amit te érzel, azt a másik fél nem.


Hosszú távon pedig elég nyomasztó az egyoldalú szívdobogás…

2021. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Beszélj magadról, felesleges általánosítani.
2021. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert ma "érte", holnap meg másért fog dobogni. Nem látod ezt a társadalomban?
2021. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Akibe belezúgtam kiderült, hogy személyiségzavarban szenved és csak bántott, használt. Úgyhogy ezért nem. 🤷‍♀️

Nem csak rajtunk áll a dolog sajnos.😔

2021. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Úgy érted hogy valami nagyon jó pasinak hitte magát és csak szexet akart?

Vagy miben nyilvánul meg a személyiségzavar?

2021. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
6. Bántott verbálisan mikor rájött az 5 perc, szeretni nem igazán tudott, csak azt nézte hol tud belőlem hasznot húzni, de soha nem szeretett. Amikor kidobtam állandóan visszajött hozzám, nem értette miért esik nekem ez rosszul.
2021. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Mintha én írtam volna a személyiségzavaros választ. És túl vagy már rajta? Nekem 3 hónap után most bukkant fel újra, de #nokontakt… :))
2021. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Az én szerelmem mást választott,pedig megtettem amit lehetett...

Úgy döntöttem inkább félreálok és úgy teszek mintha nem jelentene nekem semmit... :(

2021. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
8. Le van tiltva! Néha azt hiszem, hogy túl vagyok rajta aztán elkap az érzés, hogy milyen szép lehetett volna, ha nem ilyen..:(
2021. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert sok embernek tévképzetei vannak a szerelmükkel kapcsolatban... sok szerelemnek vélt érzés, csak illutió... évekig vannak abban a hitben hogy az általuk szerelemnek hitt valami, igazi és egyetlen, valamint nincs ahhoz fogható... hiába van a kedves szerelmük mással, és hiába veszi őket szarba sem, és hiába szólt az egész együtt töltött idő arról, hogy a nagy híres szerelmük csak hátbaszúrta, kihasználtta és bántalmazta verbálisan, lelkileg és esetenként fizikálisan, ők szentül meg vannak győződve hogy szerelmesek voltak.. HÁT NEM. Sem ők, sem a tásuk nem volt szerelmes soha. Csak mivel nincs viszonyítási alapjuk, és nem tudják hogy milyen az, amikor igazi érzelmek vannak, azt hiszik hogy az volt. Peddig csak a tényeket kéne megvizsgálni.... mennyi szeretetet kapnak az illető személytől? mennyi figyelmet, érdeklődést, tiszteletet? Hányadik volt a kedves embernek a fontossági listáján? Mennyire volt rá büszke? Mennyi bizalmat szavazott neki, és mennyire rejtegette a telefonját és személyes tárgyait? Mennyire figyelt rá a szexben és a hétköznapi életben? Általában ezekre a kérdésekre a válasz nem pozitív... akkor már csak az a kérdés, hogy egy ilyen emberrel való kapcsolatot hogy lehet szerelemnek nevezni?

A másik dolog meg az, hogy akik között tényleg volt szerelmi viszony, és valamiért vége szakadt, vagy még el sem kezdődött igazán, annyira félnek a visszautasítástól, hogy inkább nem is keresik a másikat...abban a hhitben vannak hogy "ha érdeklem akkor keresni fog, ha meg nem akkor tuti lesz.r".

Félnek attól hogy a másik nem érzi azt, amit ők. Túl nagy a tét, túl nagy a kockázat...

2021. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!