Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék kezelési...

Rövid fitymafék kezelési lehetőségei?

Figyelt kérdés

Sokáig azt hittem, hogy fitymaszűkületem van, de rájöttem, hogy nem valószínű. 4 ujjamat is teljesen simán egyszerre a bőrredő alá tudom helyezni, ha egy kicsit szétfeszítem még extra hely is marad. Viszont ha kemény állapotban hátrahúzom a bőrt, akkor a makkom teljesen lefelé/hátrafelé fordul és nem is igazán kellemes érzés, bár elviselhető.


Próbáltam már utánaolvasgatni korábbi kérdésekre; a műtét az egyetlen opció? Nem félek tőle vagy ilyesmi, de így egyetem közben ezzel nem szeretnék foglalkozni (nemi életem meg úgysem igazán van jelenleg, mert szingli vagyok). Ha esetleg egyszerű nyújtás torna vagy egyéb praktika működött valakinél, az ossza meg kérem a tapasztalatait. Olvastam, hogy szűkületnél néha alkalmaznak szteroidos kenőcsöt, mert az vékonyítja/puhítja a bőrt. Esetleg az működik? Ha igen, milyen szteroidos kenőcs? Elocom?


Amennyiben csak műtét segíthet, hova kell fordulnom? Urológia vagy bőrgyógyászat? Kell-e beutaló vagy bármi? Csak simán besétálok a klinikára és ott majd eligazítanak? Bocsi ha nagyon egyértelmű dolgokat kérdezek, csak még sohasem kellett egyedül orvoshoz fordulnom (a háziorvost leszámítva)



2018. szept. 19. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt urológusnak kellene megmutatni, lehetőleg addig, amíg nincs komoly kapcsolatod! Beutaló nem kell. Házi megoldás erre nincs. A nyújtással ne próbálkozz, mert ha túlságosan erőlteted, el is szakadhat a féked, ami erős vérzéssel jár!
2018. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rudiműtét :D
2018. szept. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!