Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiüthetem a csaját a nyeregből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiüthetem a csaját a nyeregből?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, aki egy nála jóval fiatalabb lánnyal van együtt. Tiszta gyerekes a csaj, és a srác elmondása szerint is néha "pesztrálni" kell még, de elvileg szereti. A fiún azt látom hogy belevalóbb, nőiesebb nőre van szüksége, tekintve hogy 20 éves férfi, nem pedig egy gyerek. Múltkor találkoztunk, sokszor ért hozzám, láthatóan sok a közös téma, érdeklődés,meg is dicsért, amikor olyan helyzetbe kerültünk, próbáltam csókhelyzetet teremteni, de annyira ő sem húzta el a fejét, majd utána visszakozott hogy kapcsolata van, de szörnyen érzi magát, mert kapcsolata van és mégis irántam is érez vonzalmat, de nem akar megcsalásba keveredni. Tiszteletben tartottam és utána nem kísértettem, de láttam rajta, hogy ő azért nagyon néz, várná az újabb alkalmat😂. Többször kérdezte már azóta hogy mi a véleményem róla meg hogy hogyan néz ki szerintem stb. Egyebkent nekem bejön, jól el tudjuk tölteni az időt, az is tetszett, hogy őszinte volt.velem és próbalt hűséges maradni a kiscsajhoz. Azt is mondta hogy előbb kellett volna találkoznunk, mint a barátnőjével, és akkor minden okés lenne.



19/L



2021. aug. 12. 20:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Te is gyerek vagy még vagy inkább szánalmas!
2021. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elmondom, ez miért undorító.

19 évesen gyakorlatilag még tiéd a világ, akárkivel huzathatod magad 18-99 éves korig, de nem, neked egy foglalt fsz kell. Ez eszméletlen gáz. Minden ujjadra kaphatnál egy független csávót, de te inkább elszednéd másét. Ne kezd a gciskedést ilyen korán.

2021. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!