Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg ne keresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ne keressem? Akkor hogy lépjek túl rajta? Még a férjemet is elhagytam érte...

Figyelt kérdés

Rossz házasságban éltem. (Nem mondanám, hogy kényszerházasság volt, de 18 éves "kislányként" a felnőttek azt mondták, hogy férjhez kell mennem, én meg nem tudtam tiltakozni, mert engedelmességre neveltek.)

Itt gyakorin rámírt egy férfi, eleinte csak beszélgettünk, de én pár nap alatt nagyon kötődni kezdtem hozzá. Tudta hogy férjnél vagyok, de mivel csak beszélgetésnek indult nem volt ez gond. Viszont adódott egy lehetőség és személyesen találkoztunk, majd még egyszer...

A második találkozónkon mondtam neki, hogy szeretem és ő is mondta ezt nekem. Minden nap órákon át beszélgettünk online. Olyan volt, mintha mindig is ismertem volna, mert ugye sokat beszélgettünk és sok mindent elmondtunk egymásról.

Mikor már a harmadik találkozót terveztük, akkor ő szakított. Nem akart szerető lenni. Ekkor írtam neki, hogy ha kell, én elhagyom a férjem, mert nekem ő az első és a férj a második. Ezt nem akarta, aztán azt mondta, hogy kapcsolatot sem akar, ő nem alkalmas rá.

Én viszont nem akartam nélküle élni. Fogtam magam és szó nélkül elmentem otthonról hozzá. Tudtam, hogy ezzel lebukom a férjem előtt és nem lesz hozzá visszaút. Ezzel akartam a szeretőmnek (és magamnak) bizonyítani, hogy tényleg őt választom.

De a szeretőm nem igazán örült nekem. Igaz, hogy jókat szexeltünk és sokat beszélgettünk, meg azt mondta, hogy nem haragszik, de mégis úgy döntött, hogy ez neki túl nagy felelősség és nem akar kapcsolatot. Állítólag nem az én hibám... Hogy ő túl tudjon lépni rajtam, letiltott facebookról is és itt gyakorin is.

Hazajöttem a férjemhez, aki persze most válni akar. Ez nem is baj, megérdemlem, meg neki sem volt jó ez a házasság.

De a szeretőmet meg teljes mértékben elveszítettem. Mivel letiltott, meg sem tudtam neki írni, hogy túléltem-e a hazatérést, vagy hogy nem kerültem-e azonnal utcára vagy hogy egyáltalán hogy vagyok. Fáj az, hogy az életem része volt, de egyik pillanatról a másikra tiltott. Azt sem tudom, hogy csak magát védi ezzel, vagy engem utál.

Azt el tudnám fogadni, hogy kapcsolatot nem akar, de azt nem, hogy teljesen eltűnt az életemből. A szakítás óta is csak rá gondolok, róla álmodok szinte minden éjjel, a leghétköznapibb helyzetekben is ő jut eszembe mindenről. Nem érdekel, hogy váláskor hogyan fog anyagilag és erkölcsileg kisemmizni a férjem, mert az semmi ahhoz, hogy a másik férfi magamra hagyott.

Szeretném, ha néha-néha még beszélgetnénk, ha máshogy nem, csak barátokként. Esetleg felhívhatnám, mert a számát tudom, vagy postai levelet küldhetnék neki, mert a címét is tudom, de mivel online letiltott, ezért nyilván máshogy sem akar felőlem hallani. Szerintetek próbálkozzak ilyen úton felvenni vele a kapcsolatot? Bizonyítani akarom neki, hogy TÉNYLEG szeretem és tényleg vele akarok lenni. De nyilván okkal tiltott le. Nem akarok a döntése ellen menni.


2021. aug. 13. 14:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Hehe, ilyen az ha az ember ket szek koze ul :)
2021. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Édes istenem, hogy lehetsz ennyire ostoba? Hát ezt senki sem akarja bevállalni.
2021. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Igen, okkal tiltott le, amíg ő nem lép, szerintem neked is felesleges, csak lejjebb taszitod magad mentálisan.

Legyen már egy kis tartasod!

Minek kéne bizonygatnod,hogy szereted?

Szerintem elégszer a tudtára adtad,ha ennek ellenére nem akar tőled semmit,ne aludj meg magad.

Ezt most le kell nyelned, túlélni a következő heteket,aztán idővel kicsit jobb lesz,majd egyre jobb.

Most a feszültség levezetesen gondolkodj!

Hogy ezt hogy teszed meg, sok-sok beszélgetéssel, onkielegitessl,sporttal,vagy bárhogy,már a te dolgod.

2021. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem futunk olyan szekér után ami nem vesz föl. Ő lezárta, zárd le te is. Örülj, hogy adott annyi lendületet, hogy a szar házasságodból kilépj. Most próbálj meg kicsit egyedül lenni, fellélegezni. Ne ugorj bele rögtön egy új kapcsolatba, annak sosincs jó vége.
2021. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akár én is kiirhattam volna ezt a kérdést, bár van különbség
2021. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenek ezek a gyakoris pasik, csak ennyire kellettél. Legközelebb okosabban.
2021. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyen benned annyi tartás, hogy ennyi egyértelmű elutasítás után már nem keresed. Lehet, hogy most úgy érzed, a válásod semmi az elutasításhoz képest, de hidd el, jobb neked is, ha most arra koncentrálsz, hogy azt lezárt és a te szavaiddal élve "ne semmizzenek ki"...
2021. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Keress egy harmadikat gyorsan. Komolyan.
2021. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Akkor ebből tanulsz. A következő kapcsolatod öszinteségre alapozod💁

Azt meg sajnálom, hogy ilyen naiv voltál, hogy csak dugni kellettél neki, miközben adta alad a lovat. De ez a te hibad.

2021. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, de abnormális dolog két nap után kötődni, mikor nem is találkoztatotok, és második randin szerelmet vallani :D

Nem hiszem el, hogy valaki ilyen naív.

2021. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!