Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Egy srác friendzone-ba tett, utána meg ittasan szerelmet vallott nekem. Ha csak az egyiket csinálja, megértem, hogy mit akar, de így a kettő együtt, ezt nem tudom hova tenni.

2021. aug. 14. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy friendzoneba tett?
2021. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondta. Azért is lepődtem meg, amikor utána mást mondott.
2021. aug. 14. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg hogy józanodjon ki , beszèlj vele, ha továbbra is össze-vissza dumàl, ne vedd komolyan
2021. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Józanul kell beszélgetni. Tévedés, hogy a részeg mindig igazat mond. Pofáznak össze-vissza, egy részeg egy oszlopba is szerelmes tud lenni. Nyilván nem meglepetés számodra. Ha innia kellene ahhoz, hogy veled legyen, akkor nagy a baj.
2021. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja beszéld meg vele józanul, ahogy a többiek is mondták.
2021. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy friendzone. Ha valakinek nem kellesz, akkor nem tartod vele a kapcsolatot es nem tesz senki senkit sehova. Ha megis ott sundorogsz, akkor te teszed be magad oda es lesed a lehetoseget, meg remenykedsz, ahogy birsz. Most kaptal megint egy morzsat, ami a remenyt taplalja, de valojaban nem akar toled semmit. Meg annyit sem, hogy lefekudjon veled, pedig ez ferfiaknal mar nagy szo. Nagyon nem vagy az esete, kar minden gozert.
2021. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!