Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szívtelen férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szívtelen férjem akiről mindenki azt gondolja, hogy milyen szeretnivaló. Sosem ölel meg, mindig feszült itthon, nem örül velem, másokkal meg nevetgél. Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Változtatni, elválni nem akar, ahogy szokott lenni.

#boldogtalanság jeligére a kiadóba
2020. szept. 12. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válj el te, változtass te
2020. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő hiába nem akar elválni, ha te el akarsz, akkor elváltok. Nincs az a bíróság, ami arra kötelezne, hogy akaratod ellenére vele maradj. Itt az a kérdés, hogy te mit akarsz.
2020. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Montad már neki az igényedet? Szerintem ketdj el ismerkedni, majd alakul. Vagy észbe kap, vagy elenged.
2020. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ó, engem egyszer 1 évig, aztán második alkalommal 1,5 évig nézett levegőnek a kedves férjem. Ez az ő konfliktuskezelési módszere, ha nem tudja a megoldást, akkor bevonul a gép mögé és ennyi. Aztán másodjára csodálkozott, hogy beújítottam magamnak valaki mást.

A környezetem mégis engem okol a házasságom válságáért, mert megnyerő stílusa van, ezer arca, mindig azt mutatja, ami az adott közegben a nyerő, emiatt mindenkinek szimpatikus és mivel soha senkivel nem konfrontálódik épp a konfliktuskerülő természete miatt, ezért mindenkinek ő a szimpatikusabb. Már attól elájulnak a nők a környezetemben, hogy imádja a gyerekét, mintha ez olyan nagyon rendkívüli dolog volna és kitüntetést kéne adni egy pasinak azért, mert szereti a saját gyerekét és gondoskodik is róla. Nem mondom, tényleg jó apa, lehet rá számítani, de attól engem nem szeret. 10 év után kaptam tőle életem első rózsacsokrát és étterembe is ekkor vitt el először, mert azzal kiérdemeltem ezt a kitüntető figyelmet, hogy más kan került a képbe. És a nők körülöttem olvadoznak, hogy milyen aranyos, hogy össze van törve, rózsacsokor meg étterem...Igaz, hogy 10 évig a legolcsóbb muskátlit kaptam tőle, azt is csak szülinapra és étterembe még szökőévenként se vitt volna, mert az úgy tűnik, csak azoknak a nőknek jár, akikre más is gerjed. És igaz, hogy 1,5 évig haragudott rám egy olyan konfliktus miatt, amiben ő hagyott cserben és embertelen módon viselkedett és még ő haragudott. Nem, köszönöm, én átengedem másnak, aki kapja, marja.

2020. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
az én férjem is ilyen. Biztos te is észrevetted ha a világ valamiért bántja, pl. leszidják melóhelyen, visszautasítja a csaj akivel flörtöl vagy egyéb okból érzi magát szánalmasnak, otthon máris kedvesebb, bújósabb.....
2020. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Elválni nem akar....

Aranyom a váláshoz elég ha TE akarod. De ezek szerint te sem.

Ezek szerint még nem elég szar, majd lépsz ha eljön az időd, addig meg tűrj szépen.

2020. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Az én férjem is ilyen. Ha beadnám a válást, mindenki kb idiótának nézne. Mindenkivel kedves, türelmes, udvarias, a tökéletes férj. A világ legnyugodtabb. legjobb emberének ismerik.

De ha tudnák:

- soha nem volt figyelmes velem. Soha nem becézett sehogy. 10 éves házassági évfordulóra nem kaptam semmit

- egy éve hozzám se ért

- nem segít semmiben, egész nap alszik, vagy ül a számítógépe előtt

Aztán ha szóvá teszem (kedvesen) halálra sértődik

2020. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki mint veti ágyat, úgy alussza álmát!
2020. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!