Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randin a férfi az ex barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a férfi az ex barátnőjéről beszél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Randizni kezdtem egy férfival(24), azonban minden alkalommal feljött témának az exe, amit általában ő hozott fel. Pl milyen bomba csaj volt, hogy ismerkedtek meg stb


Volt olyan beszéltük kinek milyen külső jellemvonások vonzóak, majd mondta h barna és vörös haj, de az nagyon, illetve nagy karika fülbevalók.

Majd kiderült, hogy az exe lett barna hajból vörös és nagy karika fülbevalókat hordott és ez csak egy két dolog, amit most írtam.


Láttam rajta, hogy nincs túl ezen a lányon, ezért kértem, hogy ne keressen.

Tudom, hogy jobb lesz így nekem, de nem értem az ilyen ember miért keres kapcsolatot, ha nem áll készen rá.


A véleményetekre vagyok kíváncsi, veletek volt e már hasonló, illetve hogy szerintetek jól tettem e, hogy megkértem ne keressen.


Köszönöm szépen a válaszaitokat!



2021. aug. 24. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Menekül.
2021. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Tökèletesen jòl tetted.

Sokkal kevesebb szerelmi csalódàs lenne ha a sok birka agyù előbb túlèpne az exeken ès csak utànna kezdene ùj kapcsolatba.

Hogy mièrt csinàljàk az jó kèrdès. Vagy az exet akarjàk fèltèkennyè tenni, vagy csak nembírnak egyedül lenni

2021. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hellmano ***** válasza:
100%
Ex-függő, aki egy új randipartnernél , már rögtön az ex-ről beszél azt azonnal el kell felejteni és többet nem találkozni vele. Szóval jól tetted, hogy off.
2021. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért?? Nem teljesen de kapcsolat függő. Van egy életformád amiben a kapcsolat jó rész ként szerepel. Jó közös programok,törődés,érzés hogy fontos vagy valakinek....ezeket a szakítás elvágja. Ilyen téren jön az üresség,ezt az űrt egy kapcsolat tölthetné be.

Akit dobtak,annál megmutatom hogy másnak kellek.

2021. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!