Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért esnek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért esnek ilyen könnyen szerelembe?

Figyelt kérdés

Elég ha egyszer jól megvannak döngetve és utána nem hogy szerelmesek lesznek, hanem csodálatba vannak, hirtelen utána áradoznak a pasijukról a több barátnőjüknek, és utána csodálkoznak, hogy esetleg rájuk mozdul valamelyik.


Szóval azt nem értem miért ilyen buták.

Én férfiként nem szoktam kiteregetni ha valaki mondjuk jól cumizik, mert tudom hogy utána mi lesz.


Ja és ez a csodálat miért múlik el ilyen hamar? Egyáltalán mi forog a nők fejében? Csak a szex alapján van ez? 28f


2021. aug. 24. 15:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Most az a bajod, hogy nem te döngettél meg valakit?


Mert én sose tapasztaltam ilyet nőtársi körömben.


Azzal eleve le se fekszem, aki nem jön be. Én meg aztán különösen válogatós vagyok.

2021. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Aha. Az összes. Kivétel nélkül. Mert te aszontad 😀

Érdekes, mi miért nem mondjuk hogy minden férfi buta. Csak arra aki az. Például te.

2021. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Három év után lettem szerelmes a legjobb barátomba, és azután feküdtünk le. Ha ez neked "olyan könnyen", akkor jogosan sírsz :D
2021. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%

Az első részre:Nem olyan hatalmas csoda ez.Fajfenntartás,evolúciós alapok.Ha jól megdöngeted,akkor bizonyítod,hogy szaporodóképes vagy,potens férfi,aki valószínűleg a későbbi családot is el tudja tartani.Szóval nem szerelembe esnek,csak beindulnak az ősi ösztönök...

Az,hogy miért teregetik ki,hát sok nő elég szociális típus,ami feltételezem, némi naivitással társul,és emiatt nem mérik fel a reális veszélyeket.De amúgy ha kicsi a farkad,vagy rossz vagy az ágyban,általában azt sem szokták véka alá rejteni a többi nő előtt.

2021. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt a 28-at nem írtad el? Ez egy kanos kisfiú siráma, nagyon szánalmas.
2021. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Az fel sem merul benned, hogy a nok maskepp elik meg az orgazmust, mint a ferfiak? Mar ahol a ferfinak van alap szexualis kulturaja, mert ugye ez sem trivialis.
2021. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
3! Akkor soha nem is volt a barátod. Aki nem tud határt húzni a barát és potenciális párkapcsolat közé, az hagyja a barátkozást a fenébe szerintem. Én pl. csak olyan nővel barátkozom, akiről tudom, hogy sosem tudnék lefeküdni vele.
2021. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
7. Ezúttal teljesen egyetértek veled. Várom én is a lepontozást. Egyszer nem éreztem ingert barátokkal való szexre.
2021. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
19%
8! Engem az lep meg, hogy azt írja "három év után" -HÁROM ÉV??? Három évig a barátod valaki, és aztán esik le, hogy potenciális romantikus partner lehetne belőle? Aztán, hogy ilyen soká? Az ilyesmi max. hónapok alatt kiderül normális esetben.
2021. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

#3 vagyok. Ő előre elmondta, hogy szeret, de a barátságommal is megelégszik.


Én meg egy kicsit más vagyok, mint az átlagos nők, nekem idő kell amíg a barátság szerelemmé mélyül. Nem tudok csak úgy első látásra beleesni valakibe.

2021. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!