Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit választanátok, aki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok, aki szeret téged vagy akit te szeretsz?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy régi kérdés de úgy érzem ez most aktuális az életemben,van egy nő akit szeretek,szerintem ő máshoz vonzódik de nem viszonozták az érzéseit. Nem tudom hogy van e esélyem ebben a helyzetben. Illetve az is érdekel hogy a nők illetve a férfiak mit gondolnak erről. Én úgy gondolom ha valaki szimpatikus nekem külsőre és belsőre sem vagyunk annyira különbözőek akkor adnék esélyt a dolognak,de ez csak az én véleményem.

2021. aug. 28. 15:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#8 Az első pasid akiről meséltél hogy hogy nem érezted hogy szeret? Annyira ritkán mondta ki szívből vagy egyáltalán nem is mondta ki mert az érzelmi inteligenciája annyi sem volt?


A második pasi típust pedig nem értem, de biztosan van olyan nő akinek ez bejön ne aggódj

2021. aug. 28. 19:37
 12/16 anonim ***** válasza:

#10 nem, valóban ki nem mondta, de igazából nagyon sok erre utaló volt. Szerintem ezt az ember sokszor érzi.


A másik férfivel pedig egyébként szintén nagyon jól kijövök, azzal a különbséggel hogy vele amikor együtt vagyunk (mármint találkozunk, összefutunk), azt érzek nagyon egy húron pendülünk, kedvel (mint embert), én is őt, csak emellé még vonzónak is találom.

Szóval összhang van.


De hát ez van:)

2021. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt megfigyeltétek már hogy amikor valakivel jól megértitek egymást és még vonzódunk is hozzá akkor kezdünk kicsit rá hasonlítani, úgymond tudat alatt utánozni kezdjük,szerintem valóban így van ha őszintén vonzalmat érzünk a másik iránt.
2021. aug. 29. 08:48
 14/16 anonim ***** válasza:
Jól hozzászoktam ahhoz, hogy engem nem szeretnek vagy nem viszonoznak, ugyanakkor valamit szeretni alapból jó érzés (mondjuk egy híresség aki nem szeret vissza, attól még öröm). Úgyhogy a második.
2021. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 nagyon sajnálom,de az ha egy hírességet szeretsz az nem olyan szeretet azért szerintem
2021. aug. 29. 19:32
 16/16 A kérdező kommentje:
A többség azt választja akit szeret ,vagy inkább nem választ.De ha nem választasz például azt aki téged szeret nem fogod azt bánni később? Bár aki csalódott már így persze már nem bízik abban hogy bele tud szeretni valakibe aki valóban szereti és mindent meg tenne érte. A bizonytalanság elég nagy úr.
2021. aug. 29. 19:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!