Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit választanátok, aki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok, aki szeret téged vagy akit te szeretsz?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy régi kérdés de úgy érzem ez most aktuális az életemben,van egy nő akit szeretek,szerintem ő máshoz vonzódik de nem viszonozták az érzéseit. Nem tudom hogy van e esélyem ebben a helyzetben. Illetve az is érdekel hogy a nők illetve a férfiak mit gondolnak erről. Én úgy gondolom ha valaki szimpatikus nekem külsőre és belsőre sem vagyunk annyira különbözőek akkor adnék esélyt a dolognak,de ez csak az én véleményem.

2021. aug. 28. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok,aki engem szeret
Nő vagyok ,akit én szeretek
Férfi vagyok,aki engem szeret
Férfi vagyok,akit én szeretek
Nem választom egyiket sem
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem, olyat keresnék, akivel kölcsönösen szeretjük egymást.
2021. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Esélytelen. En lehoztam egy csajnak a csillagokat. Tobb mint 3 hónapig kavartunk. Minden volt köztünk, és rengeteg időt töltöttünk együtt. De neki olyan gyerek kell, aki nem is foglalkozik vele, inkább nevet rajta, kibeszeli (és ezt a csaj is tudja).


Szóval erősen javaslom, hogy engedd el.

2021. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ami nem megy, nem engedem erőltetni. Ami nem megy, nem erőltetem.
2021. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Épp ilyesmi helyzetben vagyok.:D


2 férfi akik amúgy jóbarátok.


Az egyiknek fixen bejövök. Kedvelem, tök jófej de nekem nem jön be, reszemről nincs kémia, vonzalom, semmi.


A másikba pedig kezdek beleszeretni. Nem vagyok szerelmes, de ha nagyon elengedném az erzelmeimet akkor pikk-pakk. Megbízom benne, folyton vele szeretnék lenni.


Neki kapcsolata van, mibe nem trappolok bele.


Eredmény?


Egyikkel se lesz több a jó viszonynál.


Sokáig szomorú voltam emiatt, aztán rájöttem hogy felesleges, mert attól még hogy a 2. férfi és köztem nem lesz semmi, attól még ez egy szép (és valahol jó-paradox tudom) érzés.


De az eredmény hogy egyikkel sincs semmi.

2021. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Ebben igazad van,akkor te még nem voltál hasonló helyzetben úgy érzem
2021. aug. 28. 18:21
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt is látom hogy sokan választották azt hogy inkább nem választ
2021. aug. 28. 18:22
 7/16 A kérdező kommentje:
#4 Hát ez valóban rossz lehet, mármint hogy találsz egy embert aki valóban bejön de ő mást szeret. Azt honnét tudod hogy a másik srácnak bejössz? Egyébként én is elég furán érzem magam, elég fura helyzet ez
2021. aug. 28. 18:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Választottam már olyat is, akit nem szerettem, de ő látszólag szeretett, valójában nem volt szerelmes, de neki ez kényelmes volt, ragaszkodott hozzám, megviselte, amikor szakítottam vele. De én egy percig se voltam vele boldog. Minden nap azt mantráztam magamnak, hogy lehet, hogy nem vagyok szerelmes, de legalább jó ember a társam. Aztán jól pofára estem, amikor rájöttem, hogy a világ nem aszerint oszlik jó emberekre és rossz emberekre, hogy számomra túl jó pasi-e az illető vagy sem. Ő valójában semmivel sem volt jobb, mint bármelyik jó pasi, sőt, életveszélyes dühkitörései voltak. Szóval semmi nem kompenzálta azt hosszútávon, hogy nem szerettem, de ő elvileg szeretett. Tény, hogy az elején a tenyerén hordott a maga csóró pénztelen módján, de utána jött a feketeleves ugyanúgy, mintha jó pasi lett volna és mintha lett volna pénze. Akkor meg inkább kell a jó pasi és a pénzes.:D


Voltam kapcsolatban úgy is, hogy én voltam szerelmes. Ebben voltam boldogabb, de sok szenvedéssel járt, mert éreztem, hogy ő nem szerelmes belém. Ő se volt valami pénzes, bár az előzőnél jóval életrevalóbb volt és pénze is több volt, ettől függetlenül két fillért nem költött soha rám, egy jó nagy szarrágó volt. Nem volt ideális ez sem, mert itt csak én voltam szerelmes. De jobb volt, mint az előző, ahol sokkal intenzívebb volt a hiányérzetem.


Persze a kölcsönös lenne az ideális, de úgy tűnik, azt én soha nem fogom megtalálni.

2021. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7, #4 vagyok.


Nyilván 1000%-ra nem tudom dr vannak jelek amik elég tipikusak.


Meglát és csillog a szeme és nagyon mosolyog.


Mindig segiteni akar.


Sokszor a közelemben akar lenni, de konkrétan fizikailag, tehát csomószor úgy áll mellém, mögém hogy jó közel legyen.


Mindig a legjobb formáját akarja hozni, látszik.


Folyton nézi a reakcióimat.


Sokszor megnéz 'úgy'.


Stb stb

2021. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#4 Értelek , tehát nem mondta ki neked csak jeleket láttál
2021. aug. 28. 19:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!